Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'İş'te yılın babası evde dayakçı

Giriş Tarihi: 2.9.2014

Eşine sürekli şiddet uyguladığı için hakkında şikâyet bulunan H.K.'yi araştıran polis, adamın çalıştığı fabrikada yılın babası seçildiğini ortaya çıkardı. Bir çocuk annesi S.K. bunu öğrenince büyük şok yaşadı

Kocaeli'nin Derince ilçesinde bir fabrikada taşeron temizlik işçisi olarak çalışan H.K. iddiaya göre sekiz yıllık eşini sürekli dövüp, ona hakaret ediyordu. Bir çocukları bulunduğu için yuvasının dağılmasını istemeyen S.K. adlı kadın, yaşadıklarına uzunca bir süre göz yumdu. Ancak şiddetin dozu her geçen gün artınca dayanamadı. En son 3 gün önce eşinin kendisini dövüp, bıçakla tehdit ediğini söyleyen 34 yaşındaki S.K. oğluyla birlikte evi terk edip bir yakınının yanına sığındı.

'ÖLÜMLE TEHDİT EDİYOR'
Genç kadın eşinden şikayetçi olup, boşanma davası açarken, polisin yaptığı araştırmada H.K.'nin çalıştığı fabrikada yılın babası seçildiği ortaya çıktı. Dayakçı eşinin yılın babası seçildiğini öğrenen kadın büyük şok yaşadı. Yedi yaşındaki oğluna sarılıp gözyaşı döken S.K. yaşadıklarını şöyle anlattı: "Eşim ortada hiçbir neden yokken sürekli olarak beni dövmeye başladı. Ben kimseye bir şey söyleyemedim. Her kavga sonunda 'seni babanın evine göndereceğim', 'parçalayıp ormana atacağım' demeye başladı. Beni oğlumun yanında da dövdüğü için oğlum okulda öğretmenine anlatmış. Öğretmeni ve okul müdürü polise haber vermiş. Bunu bile benim söylediğimi sanıp beni dövdü. Çocuk hasta olsa ya da bir eşyasını bulamasa beni dövüyor. Dövmek için sürekli bahane arıyor. Son olarak üç gün önce beni yine dövdü. Eline bir bıçak alıp beni ölümle tehdit etti. Sonra yüzüme tekme attı. Ailem Muş'ta yaşıyor. Burada oturan akrabama haber verdim. Hastaneye gidip rapor aldık. Eşimden şikâyetçi oldum. Şu anda sadece boşanmayı düşünüyorum." Eşinin çalıştığı fabrikada yılın babası seçildiğini duyunca şok olduğunu söyleyen genç kadın, "Onun yılın babası seçildiğini duyunca çok şaşırdım. Nasıl olabilir? İşyerinde farklı, evde farklı bir adam. Yoksa nasıl yılın babası seçilebilir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'İş'te yılın babası evde dayakçı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN