Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu gurura pasta kesilir

21 yıl önce dün kurulan ve o günden bu yana kaliteden ödün vermeyen atv'nin yaş günü partisinde, yüzlerde 'haklı gurur' ifadesi vardı. Nice yaşlara atv!

Türkiye'nin en çok izlenen kanalı atv 21'inci kuruluş yıldönümünü pasta keserek kutladı. Yöneticiler ve TV çalışanlarının katıldığı atv binasındaki kutlamada, Turkuvaz Medya Grubu Başkanvekili Serhat Albayrak da yaşgünü sevincine ortak oldu.

"Kaliteyi yukarı taşıyacağız"
Kutlama için özel hazırlanan, üzerinde "21" yazılı pastayı atv Genel Müdürü Adem Gürses kesti. 21 yıl boyunca sürekli zirvede yer aldığını belirten Serhat Albayrak, "Bu başarının oluşmasında bütün arkadaşların emeği var" dedi. Adem Gürses de, "21. yılı hakikaten kalite ödülüyle idrak ettik. Çok mutluyuz. Artık ünümüz dünya çapına yayıldı. Bu hafta içinde Latin Amerika'dan dizilerimize talep geliyor. Bir dönem biz oralardan dizi satın alıyorduk. Artık devir değişti. atv kalitesi dünyanın her yerine gidecek. Bu temelde taşı olan gelmiş geçmiş herkese teşekkür ediyoruz. Bundan sonra bu kaliteyi yukarıya çıkarmak için hep birlikte gayret sarf edeceğiz" diye konuştu. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Turkuvaz Medya Grubu Başkanvekili Serhat Albayrak tarafından yayımlanan kutlama mesajında da, "atv'yi medya sektörünün en değerli markalarından biri konumuna getiren, kanalımıza gecesiyle gündüzüyle emek ve mesai harcayan herkese içtenlikle teşekkür ediyor, nice yıldönümlerini birlikte kutlamayı diliyorum" denildi.

atv binasında yapılan kutlamaya Turkuvaz Medya Grubu Başkan vekili Serhat Albayrak ve atv Genel Müdürü Adem Gürses de katıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu gurura pasta kesilir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN