Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karayolunda ölümle dans

Denizli Antalya karayolunda gece karanlığında kullandıkları motosikletin önünü kaldırıp tek tekerle 60 km hıza kadar ulaşan iki genç ölüme meydan okudu. Denizli il merkezi sınırı bitimine kadar yaklaşık 5 km devam eden yolculuk karayolundaki diğer sürücülerin de dikkati sayesinde kazasız sona erdi.

Giriş Tarihi: 16.9.2014 11:10
Denizli-Antalya karayolu Denizli çıkışında dün gece kameralara takılan görüntü, motosiklet kazalarında ölümlerin sebebini ortaya koyar gibiydi. Kafalarında kask olmayan ve tek motosiklet üzerinde yolculuk eden iki genç, karayolunda akan trafiğin arasında yaptıkları hareketlerle adeta trafik canavarının profilini çizdiler.

Biranda yolun sağ şeridinde beliren iki genç, zifiri denilebilecek karanlıkta hızlarını yükseltip motosikletin önünü kaldırarak seyretmeye başladı. Tek teker ile yaklaşık 60 km hıza ulaşan gençlerin ölüme meydan okuyan yolculukları bununla da kalmadı. Yüksek hızlı araçlar ve kamyonların arasına girip makas atan iki genç, tek teker üzerindeki yolculuklarını her fırsatta devam ettirdi.

Tek teker üzerinde seyir halindeki kamyonların arkasına beş metreye kadar yaklaşan motosikletli trafik canavarları, yoldaki diğer seyir halindeki sürücülerin dikkatleri sayesinde hayatta kalmayı başardılar. Zaman zaman 60-67- kilometreyi bulan hıza ulaşan yolculukları Denizli il sınırı çıkışına kadar devam etti. Gençlerin, karayolundaki araçlara ve ölüme meydan okuma yolculukları şanslarının yardımıyla kazasız belasız sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karayolunda ölümle dans
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN