Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yine bebekler karıştı

Küçükçekmece'deki bir devlet hastanesinde bebeklerin farklı ailelere verilmesi, babalarının dikkati sayesinde önlendi. İki baba sorumlular hakkında şikâyetçi oldu

Giriş Tarihi: 17.9.2014
İstanbul Küçükçekmece'de, bir devlet hastanesinde bebekler karıştı. Şehri Akyol ve Burcu Esen hastanede önceki gün iki saat arayla doğum yaptı. İki bebek de küveze alındı. Ancak hastanede yer yoktu. Bebekler için Bağcılar'da özel bir hastanede yer bulundu. Ama hastanede sevk sırasında aşı kartları karıştırıldı.

KÜNYEYE BAKMASA...

Babalar Resul Akyol ve İlhan Esen, durumu künyeden ambulansta fark etti. Bebekler değiştirildi. Akyol "Bebeğin künyesine bakmasaydım bu skandal ortaya çıkmayacaktı" dedi. Esen ise "Yanlışlık fark edilmeseydi bu durum nasıl bir sonuç doğururdu bilemeyiz. Sorumlulardan şikâyetçiyiz" diye konuştu.

ANNELERİN HABERİ YOK
Şimdi iki baba durumdan haberleri olmayan eşlerine konuyu nasıl anlatacağını düşünüyor. Geçtiğimiz hafta da İstanbul Ataşehir'de bulunan özel bir hastanede bebeklerin farklı ailelere verildiği, annenin dikkati sayesinde ortaya çıkmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yine bebekler karıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN