Tatil öncesi kırmızı alarm!

Giriş Tarihi: 2.10.2014 17:53 Güncelleme Tarihi: 2.10.2014 23:40

İstanbul’da bayram tatilinin başlamasına saatler kala trafikte yoğunlaşma başladı.

Kurban Bayramı tatili nedeniyle Perşembe günü akşamından yollara çıkan tatilciler İstanbul'da yoğun bir trafik yaşanmasına neden oldu. Bayram tatiline gidenlerle son iş gününü değerlendirenler nedeniyle İstanbul trafiği özellikle Boğaz köprülerinde kilitlendi.

Yoğunluk gece yarısına kadar özellikle Anadolu-Avrupa yönünde iki köprüde de devam ederken Avrupa Yakası'nda Mahmutbey'den Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne kadar yoğun bir trafik yaşanıyor. Boğaziçi Köprüsü yönünde de Haliç Köprüsü'nden başlayan trafik köprüye kadar yoğun bir şekilde devam ediyor.

Kurban Bayramı nedeniyle İstanbul'da yoğun trafik yaşanıyor. Kurban Bayramı öncesi son iş günü olması ve erken bayram tatiline çıkanlar yüzünden Boğaiçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü başta olmak üzere pek çok noktada yoğunluk yaşanıyor. Köprülerde her iki yönde kilometrelerce araç kuyrukları var.

Akşam iş çıkışı ile birlikte trafik adeta durma noktasına geldi. Mahmutbey'den Ataşehir'e yaklaşık 30 kilometrelik yolun yaklaşın 6 saat süreceği belirtiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tatil öncesi kırmızı alarm!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN