Bayramda hava durumu

Giriş Tarihi: 4.10.2014 12:16 Güncelleme Tarihi: 4.10.2014 12:20

Yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde Bitlis ve Van, öğleden sonra Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Ordu, Bingöl, Muş, Bitlis ve Van çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah saatlerinde Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR:
Kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette; Marmara, Kıyı Ege ile Batı Karadeniz'in batı kıyılarında kuvvetli olarak (40-70 km/s) esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli olarak (30-70 km/s) esmesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin kuzey ve iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Kıyı Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli olarak (30-70 km/s) esmesi bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla Doğu Akdeniz'in yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin kuzey kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; batı kıyılarında kuzeydoğudan kuvvetli olarak (30-70 km/s) esmesi bekleniyor. Sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı yer yer çok bulutlu, öğleden sonra Doğu Karadeniz ile Ordu çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde Bitlis ve Van, öğleden sonra bölgenin kuzeyi ile Bingöl, Muş, Bitlis ve Van çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin doğu kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

5 GÜNLÜK HARİTALI HAVA TAHMİNİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayramda hava durumu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN