Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havalar nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre: Sabah ilk saatlerde Çanakkale çevreleri ve Balıkesir'in batı ilçeleri, Öğle saatlerinden sonra Erzurum, Van, Ağrı, Kastamonu, Çankırı çevreleri ile Ankara'nın kuzey kesimleri ve Batı Akdeniz'in batısının iç kesimlerinin yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz ve Ege'nin iç kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

Giriş Tarihi: 8.10.2014 10:53 Güncelleme Tarihi: 8.10.2014 10:59
Hava sıcaklığı, önemli bir değişiklik beklenmiyor. Yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgar, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Marmara'da kuvvetli (30-60 km/saat) olarak eseceği tahmin ediliyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA DURUMU

MARMARA: Parçalı ve az bulutlu, doğu kesimlerinin yer yer çok bulutlu, ilk saatlerde Balıkesir'in batı ilçelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (30-60 km/saat) olarak eseceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde doğusunda yer yer sis hadisesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu, ilk saatlerde Çanakkale çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla batısının parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Batı Akdeniz'in batısının iç kesimlerinin yerel olarak sağanak ve gök gürültülü sağanak ya��ışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden sonra Çankırı çevreleri ile Ankara'nın kuzey kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden sonra Kastamonu çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı, kuzey kesimlerinin yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Erzurum, Van ve Ağrı çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havalar nasıl olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN