Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Huysuz Kedi'ye dişli rakip: Garfi

Hülya Özkök isimli bir Türk'e ait "Garfi" internetin yeni fenomeni oldu. Kızgın suratıyla dikkat çeken "Garfi", Hollywood'a adım atan ABD'li "Huysuz Kedi"nin en büyük rakibi

Giriş Tarihi: 8.10.2014
ABD'li ünlü "Huysuz Kedi"ye, Türkiye'den rakip çıktı. Hülya Özkök isimli bir Türk'e ait "Garfi" isimli kedi sinirli halleriyle şimdiden internetin yıldızı "Huysuz Kedi"ye rakip olarak gösteriliyor. "Garfi" adındaki İran kedisi, sadece kızgın surat ifadesiyle görenleri korkutmakla kalmıyor, aynı zamanda fotoğrafçılık yapan sahibi sayesinde kılıktan kılığa giriyor.

21 BİN TAKİPÇİSİ BULUNUYOR
Garfi'nin internetteki 100 fotoğrafı görenleri hem şaşırtıyor, hem de eğlendiriyor. Fotoğrafların birinde "Garfi" memnuniyetsiz bakışlarıyla bir topa bakarken, başka bir fotoğrafta huysuz bakışlarıyla kızarmış bir hindiyi dikkatlice süzüyor. Garfi kâh katil bebek Chuky oluyor, kâh bir playboy tavşanı olarak karşımıza çıkıyor. Fotoğraf karelerinden birinde bir sofada kitap okurken görülen "Garfi", başka bir fotoğrafta özenle hazırlanmış kırmızı bir hediye paketinin içinden çıkıyor. Flickr'da yayımlanan ve daha nice eğlenceli poz bulunan fotoğraf albümü, 17 binden fazla kez görüntülendi. "Garfi"nin Instagram hesabında şu anda 21 binden fazla takipçi bulunuyor. Tabii "Garfi"nin sosyal medyada bu kadar çok sevilmesinin ardında, sahibinin fotoğraf sanatında kullandığı hayal gücü de yatıyor.

7.7 MİLYON KEZ GÖRÜNT ÜLENDİ
"Garfi"nin rakibi "Huysuz Kedi" lakaplı "Tardar Sauce" isimli kediye ise mutsuz tavırları sayesinde yakında film dünyasının kapıları açılıyor. Zira "Tardar Sauce"un ABD'li sahibi Tabatha Bundesen film anlaşması yapmak üzere. Film endüstrisinin "Yeni Garfield"ı olarak anılmaya başlayan iki yaşındaki "Huysuz Kedi"nin fotoğrafları, yayımlanmaya başladığı Eylül 2012'den beri 7.7 milyon kez görüntülenmişti. Yakında bir film yıldızı olması planlanan "Huysuz Kedi", umursamaz tavırları ve huysuz bakışları sayesinde Twitter'da 68 bin kişi tarafından izlenirken, Facebook sayfasında ise 800 bin kişi tarafından beğeni topladı.

GÖNÜLLERİ FETHETTİ
Sosyal medyanın yeni "huysuz kedisi" "Garfi", fotoğrafçı olan sahibinin çektiği karelerde kızgın yüz ifadesiyle birbirinden ilginç pozlar veriyor. Fotoğraflarda "Garfi" gökkuşağı renkleriyle donanmış bir şemsiyenin altında, lavabonun içinde, banyodan çıktıktan sonra ya da çekmeceden çıkarken görülüyor. Noel Baba kılığına da giren Garfi, birbirinden ilginç aksesuarlarıyla hayranlarının gönlünü fethediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Huysuz Kedi'ye dişli rakip: Garfi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN