Doğmamış çocuk provokatörlerin kurbanı oldu

Giriş Tarihi: 9.10.2014 17:45 Güncelleme Tarihi: 9.10.2014 17:48

Kobani bahanesiyle Gaziantep'te gösteri yapan provokatörler 8 aylık hamile kadını hastaneye götüren aracı taş yağmuruna tuttu. Yolu açmayan terör yandaşları hamile kadının içinde olduğu aracın ön camını patlattı. Büyük bir acı yaşayan Gönül Kalkanlar "Yolumuzu açmadıkları için geç gittiğimiz hastanede bebeğimin düştüğünü söylediler. Duyunca dünyam yıkıldı" dedi.

Gaziantep'in Beybahçe Mahallesi'nde bulunan Mustafa ve Gönül Kalkanlar çifti, 7 yıldır bekledikleri bebeklerini korsan göstericiler yüzünden kaybetti.

"EŞİM HAMİLE" DESE DE SALDIRDILAR

Önceki gece aniden fenalaşan 8 aylık hamile eşi Gönül'ü arabayla hastaneye yetiştirmeye çalışan Mustafa Kalkanlar bir anda kendisini korsan gösteri yapan grubun arasında buldu. Mustafa Kalkanlar eşinin hamile olduğunu ve hastaneye yetiştirmeye çalıştığını anlatmaya çalışsa da göstericilerin saldırısına uğradı. Otomobilin camlarını kıran yüzü maskeli göstericiler otomobildekileri tehdit ederek olay yerinden kaçtı.

"7 YILDIR ÖZLEMİNİ ÇEKİYORDUK"

Terzilik yapan Kalkanlar, sancılanan eşini hastaneye yetiştirirken büyük bir acı yaşadıklarını ifade ederek, "Eşimi hastaneye götürürken birden kendimizi kabalığın arasında bulduk. Gösteri yapan grup aracımıza saldırdı. Arabam umurumda değildi çünkü benim için önemli olan 7 yıldır özlemini çektiğimiz bebeğimizdi. Büyük umutlarla beklediğimiz ve adını Muhammet Mustafa koyacağımız bebeğimizi böyle talihsiz bir olayla kaybettik" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

"BEBEK DÜŞMÜŞ DEDİKLERİNDE DÜNYAM YIKILDI"

Bir çocuk annesi Gönül Kalkanlar ise bebeğini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını ifade ederek, "Yolları kapatıp eylem yaptıkları için hastaneye çok geç gittik ve orada bebeğimin düştüğünü söylediler. Bunu duyunca dünyam yıkıldı" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğmamış çocuk provokatörlerin kurbanı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN