Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havalar nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu; sabah saatlerinde Kocaeli ve Sakarya çevrelerinin, öğle saatlerinden sonra Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Burdur, Düzce ve Van çevreleri ile Muğla'nın doğu, Rize, Artvin ve Antalya'nın iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Giriş Tarihi: 9.10.2014 07:58 Güncelleme Tarihi: 9.10.2014 08:03
Hava sıcaklığı, önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgar, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Marmara ve Kuzey Ege kıyılarında kuvvetlice (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA DURUMU

MARMARA: Parçalı, yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde Kocaeli ve Sakarya çevreleri ile öğle saatlerinden sonra Kocaeli, Sakarya ve Yalova çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice ( 30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Denizli'nin güney, Muğla'nın iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice ( 30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

AKDENİZ: Parçalı ve az bulutlu; iç kesimlerinin yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Burdur çevreleri ile Antalya'nın iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı, yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Düzce çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı, yer yer çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra Rize ve Artvin'in iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı, kuzey ve doğu kesimlerinin yer yer çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra kuzeydoğu kesimleri ile Van çevrelerinin, akşam saatlerinde Kars, Ağrı ve Iğdır çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havalar nasıl olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN