Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bilboardla özür dileyen eşini affetti

Şanlıurfa'da karısından afişle özür dileyen matematik öğretmeni Mesut Aslanyiğit "Hediye sözü vermiştim, tutamayınca bana küstü. 500 liraya bilboard kiralayıp afiş yaptırdım" dedi

Giriş Tarihi: 26.10.2014
Bilboardla özür dileyen eşini affetti
Şanlıurfa'da kalbini kırdığı eşinden afiş hazırlatıp bilboard kiralayarak özür dileyen koca öğretmen çıktı. Güvenlik görevlisi olan eşi de afişi görünce kocasını affetti. Barışan çift afişin önünde hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

DUYGULANDI, AFFETTİ
SABAH'ın ulaştığı 7 yıllık matematik öğretmeni olan ve 4 yıldır Şanlıurfa'da görev yapan 30 yaşındaki Mesut Aslanyiğit yaşadıklarını anlattı. Eşine bir hediye almaya söz verdiğini ancak sözünü yerine getiremeyince kendisine küstüğünü belirten Aslanyiğit, "Eşim bana kırıldığı için aynı evde bir süre küs kaldık. Ben de bu küslüğe daha fazla dayanamadım. 'Bu hatamı nasıl telafi edebilirim' diye düşünürken böyle bir fikir aklıma geldi. Arkadaşlarımın da yardımıyla afişi yaptırdım. Ardından 500 liraya bilboard'u kiraladım. Yine bir arkadaşım, eşimin sabah oradan geçmesini sağladı. Eşim afişi görünce çok duygulanmı�� ve beni affetti" diye konuştu. Bu şekilde eşinden özür dilemiş olduğunu söyleyen Mesut Aslanyiğit, "Biz 4 yıldır evliyiz ve şimdiye kadar birbirimizin kalbini hiç kırmadık. Bundan sonra da kırmayacağız. İnşallah bir daha böyle bir hata yapmam ve küsmeyiz. Görev yaptığım okuldaki öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerim de afişi gördü. Benim yaptırdığımı bilmiyorlardı ve herkes bir yorum yapıyordu. Çoğu, benim ne hata yaptığımı ve barışıp barışmadığımızı merak ediyordu. Bazıları da Şanlıurfalı olmadığımı düşünüyordu" şeklinde konuştu.

'SEVDİĞİNİ ANLADM'
Sermin Aslanyiğit ise, "Eşim bana bir söz vermişti, fakat yerine getirmedi. Verdiği söz ufak bir şeydi ama benim için çok önemliydi, sözünü yerine getirmedi ben de üzüldüm belirli bir müddet küs kaldım. Kendisi bana öyle bir jest yaptı ki çok duygulandım. Arkadaşım beni bilboard'un olduğu yere götürdü. Afişi görünce olduğum yerde bir süre gözyaşı döktüm. Gerçekten beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum afişi görünce anlamış oldum. Sonra da eşimle birlikte afişin önünde hatıra fotoğrafı çektirdik" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilboardla özür dileyen eşini affetti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN