Kapkaççıyı kilisenin kamerası yakalattı

Giriş Tarihi: 27.10.2014 14:30
Kapkaççıyı kilisenin kamerası yakalattı

Beyoğlu'nda kilisenin önünde bekleyen Alman turist Kathrina Gepfolk'in cep telefonu ve çantası bir kapkaççı tarafından çalındı. 17 yaşındaki kapkaççı E.H. kilisenin güvenlik kameralarının incelenmesiyle eşkali tespit edilerek yakalandı.

Kapkaç olayı Beyoğlu Kasımpaşa Ömer Camii Sokak numara 2'deki kilisenin önünde meydana geldi. Kilise kapısı önünde arkadaşlarını bekleyen Alman Turist Kathrina Gepfolk (25) 17 yaşındaki kapkaççı E.H.'nin dikkatini çekti.

Kilise önünden geçerken Alman turistin tek başına beklediğini gören kapkaççı geri dönerek Kilise kapısı önünde arkadaşlarını bekleyen turistin elindeki cep telefonu ile çantasını kaparak kaçmaya başladı.

ALMAN TURİST ÇANTASININ PEŞİNDEN KOŞTU

Cep telefonu ile çantasını kaptırmak istemeyen Alman turist her ne kadar çantasının sapını bırakmak istemese de kapkaççının kendisini sürüklememesi için bırakmak zorunda kaldı. Telefonu ve çantayı kapkaç usulü ile çalan hırsız E.H. turist genç kadını bir süre peşinden koşturduktan sonra gözden kayboldu.

KİLİSE'NİN GÜVENLİK KAMERASI YAKALATTI

Olayın Kilisenin güvenlik kamerası tarafından an be an kayıt edilmesi sonucu yüzü belli olan kapkaççı 17 yaşındaki E.H. kısa sürede Beyoğlu İlçe emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri tarafından yakalanarak adalete teslim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kapkaççıyı kilisenin kamerası yakalattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN