Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Münevver'in babası: Cem'in mezarını açtıracağım

Cem Garipoğlu tarafından vahşice öldürülen Münevver'in babası Süreyya Karabulut, Cem'in ölüsünü görmeden gönlünün ferahlamayacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 28.10.2014 08:38 Güncelleme Tarihi: 28.10.2014 13:05
Münevver'in babası: Cem'in mezarını açtıracağım
Cinayete kurban giden Münevver'in babası, katil Cem Garipoğlu'nun hapisteki intiharı sonrası Posta Gazetesi'nden Nedim Şener'e konuştu.

"GÖZÜN AYDIN, İNTİHAR ETMİŞ DEDİLER"

"Cuma'dan çıkmıştım, bir yakınım aradı, 'Gözün aydın intihar etmiş' dedi. Ben de 'Cem'in intihar ettiğine asla inanmıyorum, öldürmüşlerdir onu' dedim."

"Onun canı tatlıdır, intihar edemez, mutlaka öldürmüşlerdir. İntihar edecek adam 5 yıl önce ederdi. Cem'de vicdan denen şey yok ki azabı olsun ve intihar etsin."

CEM GARİPOĞLU'NUN CENAZESİ ADLİ TIP'A BÖYLE GÖNDERİLDİ"CEM'İN İNTİHARI BENİ RAHATLATMADI"

"İntiharın ertesi günü kızımın mezarına gittim. 'kınalı kuzum merak etme kanın yerde kalmadı. Cem yanına geldi. Artık orada hesabını görürsün' dedim."

"Cem Garipoğlu hapiste cezasını çektikten sonra intihar etseydi benim içim daha çok rahatlardı. Dolayısıyla onun intiharı beni rahatlatmadı. Öfkem hala canlı."

"Eşim intiharı öğrenince ağladı. 'İlahi adalet' dedi. Yatıp kalkıp 'kızımın kanı yerde kalmasın' diye dua ediyordu. Ettiği duaların yerini bulduğunu düşünüyor."

"ÖLÜSÜNÜ GÖRMEK İÇİN MEZARINI AÇTIRACAĞIM"

"Ölüsünü görmek için otopsiye katılmak istedim. DNA falan beni ilgilendirmiyor. Kanuni hakkım varsa mezarını açtıracağım ve ölüsünü göreceğim. Gönlüm ferahlayacak."

CEM GARİPOĞLU İNTİHAR ETTİ


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Münevver'in babası: Cem'in mezarını açtıracağım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN