Bu kez firar edip eski eşine saldırdı

İki yıl önce cezaevinden izin bahanesiyle çıkıp eski eşini hastanelik eden Mehmet Dönmez bu kez firar edip talihsiz kadını keser ve bıçakla yaraladı

Giriş Tarihi: 1.11.2014
Bu kez firar edip eski eşine saldırdı
Kütahya'da 2 yıl önce cezaevinden izinli çıkıp, eski eşini bıçaklayarak ağır yaralayan Mehmet Dönmez, bu kez de cezaevinden firar ederek, genç kadını önce gözünden bıçakladı. Ardından keserle çenesini kırıp, saçlarını derisiyle birlikte yoldu.

İKİNCİ EŞİNİN BABASINI ÖLDÜRDÜ
İkinci eşinin babasını öldürdüğü için aldığı ceza nedeniyle Bursa Açık Cezaevinde yatan Mehmet Dönmez, 2 yıl önce çocuklarını görme bahanesiyle izin alıp dışarı çıkarak, eski eşi Sevim Çıra'yı bıçakla ağır yaraladı. Kayınpederini arayarak, "Başınız sağ olsun, kızını öldürdüm" diyen Dönmez, yeniden cezaevine gönderildi. Ancak bu kez de Eskişehir cezaevinden firar etti. Kütahya'da gelen Dönmez, bir süre, daha önce bıçakla ağır yaraladığı eski eşi Sevim Çıra'nın evinde saklandı. Olay günü Sevim Çıra çocuklarını okula gönderdikten sonra Mehmet Dönmez'le tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Dönmez 'Beni görmüyorsan dünyayı da görmene gerek yok' diyerek üzerinde taşıdığı bıçakla, eski eşini gözünden bıçakladı.

'ALDATTIĞI İÇİN YAPTIM' DEDİ
Sevim Çıra bağırarak komşularından yardım isteyince, bu kez evdeki keseri alan Dönmez, genç kadının çenesini kırdı. Bununla da yetinmeyen Mehmet Dönmez kanlar içinde kalan eski eşinin saçlarını deriyle birlikte kopararak yatağa fırlattı. Hareketsiz bir şekilde yatan kadının öldüğünü düşünen Dönmez dairenin kapsını açık bırakarak evden çıktı. Vatandaşların ihbarıyla eve gelen polisler, sağlık ekiplerini çağırdı. Aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan kadın, ambulansla Dumlupınar Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Durumu ağır olan Çıra, daha sonra Eskişehir Osman Gazi Tıp Fakültesine sevk edildi. Evde inceleme yapan polis, çöp kutusundan Mehmet Dönmez'in yırtılmış fotoğraflarını buldu. Bunun üzerine harekete geçen polisler, firari dönmezi kısa sürede yakaladı. Dönmez'in ifadesinde eski eşinin kendisini aldattığını ve evde tartışma çıktığını söylediği öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu kez firar edip eski eşine saldırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN