Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hava durumu - Meteoroloji'den uyarılar

Giriş Tarihi: 5.11.2014 10:15 Güncelleme Tarihi: 5.11.2014 10:28
Hava durumu - Meteoroloji'den uyarılar

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre hava sıcaklığının ülkemiz genelinde 2 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin doğu bölgeleri ile zamanla batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Marmara ile iç kesimlerde sabah ve gece saatlerinde sis hadisesi, iç ve doğu bölgelerde don olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülkemiz genelinde 2 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

METEOROLOJİ'DEN UYARILAR

DON OLAYI VE SİS UYARISI:
Sabah ve gece saatlerinde yurdun iç ve doğu bölgelerinde don olayı, Marmara ile ülkemizin iç kesimlerinde sis hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (görüş mesafesinde azalma, ulaşımda aksamalar, vb) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BAZI İLLERİN HAVA SICAKLIĞI

BURSA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.(21)

İSTANBUL: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.(17)

İZMİR: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu.(20)

ADANA: Az bulutlu ve açık.(24)

Antalya: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu.(22)

ANKARA: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer don olayı ile birlikte sis bekleniyor.(14)

KONYA: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer don olayı ile birlikte sis bekleniyor.(14)

SAMSUN: Parçalı ve az bulutlu.(17)

TRABZON:
Parçalı ve çok bulutlu.(14)

ERZURUM:
Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi ile birlikte don olayı bekleniyor.(3)

DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık.(16)

GAZİANTEP: Az bulutlu ve açık.(16)

ŞANLIURFA:
Az bulutlu ve açık.(18)(ANKA)

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı iç kesimlerinin çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerde yer yer sis bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, Batı Akdeniz'in yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Göller Yöresi'nde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer don olayı ile birlikte sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi ile birlikte iç kesimlerinde don olayı bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi ile birlikte iç kesimlerinde don olayı bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi ile birlikte iç kesimlerinde don olayı bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU:
Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hava durumu - Meteoroloji'den uyarılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN