Astroloji günlük burç yorumları 12 Kasım Çarşamba

Giriş Tarihi: 12.11.2014 10:37
Astroloji günlük burç yorumları 12 Kasım Çarşamba

Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre sayfamızdan günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Burç yorumlarınızı merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, haftanın ilk günü olması sebebiyle haftanın ilk gününe nasıl başlayacaksınız, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi etkilemeyi seviyorsunuz. Duygularınızda yanılmaktan korkmuyorsunuz. Ticari bir mantıkla yaklaştığınız konularda kaybetmenin de var olabileceğini düşündüğünüz zaman, motivasyonunuz hızla yükseliyor. Hayal ettiğiniz konulara planlı bir şekilde yaklaşmak istiyorsunuz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bugün, her türlü şartlarınızı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan kurtulmayı denemelisiniz. Sizi sıkan şartlar konusunda daha fazla düşünmemelisiniz. Güven ihtiyacı içinde olmanız yüzünden, elinizde olan imkanlarınızı kullanmak yorulmanıza neden oluyor.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Ay, para evinizde ilerlerken güçlü desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün partnerinizin maddesel olanaklarınızdan siz de faydalanacaksınız. Onunla alacağınız ortak kararlar sonucunda, kazançlarınızı yeniden belirleyici strateji geliştireceksiniz. Olayları abartmadan değerlendirmekte fayda var. Sosyal ilişkilerinizde sıcak gelişmeler, sizi de sevindirecek.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugün arkadaşlarınızla beraber olma isteği içinde olsanız bile, onların fikirlerinden etkilenmeniz söz konusu olacaktır. Kendi kararlarınızı kendiniz vermek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız. Yaşam kalitenizi daha da arttıracak ve kişiliğinizi ortaya koyacak işlere damganızı vuracaksınız.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Burcunuzda ilerleyen Jüpiter sayesinde, ilişkilerinizde göle görülen bir canlanma söz konusu. Sosyal yaşantınızda sergilediğiniz enerji, karşılaştığınız kişileri de, etkiliyor. Bugün, organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. Yeni projeleriniz için, size yardım edecek dostlara ihtiyacınız olabilir. Seçimlerinizi doğru yapın.

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Olayların iç yüzünü merak ederken, çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz. Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir gün içindesiniz. Sakin davranırsanız kazanacaksınız.

TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

Dengelerinizi korumak için, bazı fedakarlıkların gündeme geleceğini bilmelisiniz. Takıntılı düşünceleriniz yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Garantili işlerden hoşlandığınız için, yeni başlangıçlar konusunda tereddütlü davranmak zorunda kalıyorsunuz. Ay yaratıcılığınızı arttırma konusunda size gereken desteği veriyor.

AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Arkadaş çevrenizde yardım sever duygularınızın ön plana çıkmasıyla ortamınız renkleniyor. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve sizin duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün. Düşüncelerinin çevreniz tarafından takdir görecek.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Bu durumdan siz kazanacaksınız. Bileklerinize dikkat etmelisiniz.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Ay karşıt burcunuzda etkisini sürdürmeye devam ediyor. Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece, ele aldığınız konuları başarılı bir şekilde sonuçlandıracaksınız İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Bugün, hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Yeni şartlarınızı benimseyecek ve kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Sabırlı olmadığınız kesin, fakat bugün daha stabil davranarak, çevrenizi şaşırtacaksınız.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Duygusal yönlerinizin sizi rahatsız etmesinden kaynaklanan sıkıntılarınız var. Çevrenizde sizi onaylamalarını beklemeniz istiyor ve gerekli desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün planlı davranarak geleceğinizle ilgili olumlu hedeflerinizi şimdiden belirlemek zorundasınız. Yanıldığınız konuların tekrar karşınıza çıkmasından hoşlanmıyorsunuz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astroloji günlük burç yorumları 12 Kasım Çarşamba
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN