Astroloji günlük burç yorumları 13 Kasım Perşembe

Giriş Tarihi: 13.11.2014 10:26
Astroloji günlük burç yorumları 13 Kasım Perşembe

Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre sayfamızdan günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Burç yorumlarınızı merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, haftanın ilk günü olması sebebiyle haftanın ilk gününe nasıl başlayacaksınız, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

FİLİZ ÖZKOL'UN BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Çevrenizde gelişen olaylara karşı oldukça temkinli hareket etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün, bilgilerinizi dostlarınızla paylaşırken, mizahi yönünüz ortaya çıkacak.Enerjinizi doğru kullanacağınız bir ortamda olacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hafta sonuna doğru eğlenceli bir ortam sizi bekliyor.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün Ay'ın konumu, sizi olumlu destekliyor. Kişisel başarınızın takdir görmesi, motivasyon gücünüzü arttıracak. Partnerinizin ısrarcı yaklaşımları ve sizin inatçı tutumunuz, bazı istenmeyen sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Süregelen bir probleminiz varsa, bugün aile ve evinizle ilgili sorunları çözmek için uygun bir gün.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Kendinizle ilgili değişime ihtiyaç duyuyorsunuz.Bugün bulunduğunuz çevrelerde kendinize sakladığınız düşüncelerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Yeni hedeflere konusunda çekimser davranmaktan vazgeçmeli kişisel gereksinmelerinizi ön plana çıkarmalısınız.Duygusal ilişkilerinizde karamsar olduğunuz bir gün.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Çevrenizde sizin öncülük yapabileceği bir aktivitenin başlangıcını yapacaksınız. Kendinizi ifade etme konusunda oldukça başarılısınız. Mars'ın karşıt burcunuza geçmesiyle enerjinizde yükselmeler söz konusu. Kişisel çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanacak, sosyal ilişkilerinize olumlu yansıtacaksınız Duygusal olaylara yaklaşımlarınız ilginç gelişiyor.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Ay burcunuzda ilerliyor ve sezgileriniz yüzünden hatalara açık bir gün yaşayacaksınız. Size anlatılan her şeyi yanlış algılayabilir veya çok çabuk inanabilirsiniz. İlişkinizde bilinçli yaklaşımlarınız karşı tarafın da beklentilerinin tam karşılığı olacak. Kendinizden ödün vermemelisiniz. Görüşeceğiniz kişilerden duygusal etkiler alacaksınız.

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüz. Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Bugün partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacak, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz. Olaylara yaklaşım tarzınız oldukça esprili ve romantik. Bugün karşınızdaki kişileri etkilemesini başaracaksınız.

TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

Çevresel ilişkilerinizi ve yakınlarınızı eleştirmek için bir çok neden ortaya çıkacaktır. Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için, sabırlı bir yapı sergiliyor, duygusal ve kişisel değerlerinize sahip çıkmayı seviyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda çözümlenmesi gereken çok fazla olay var. Her şeyi olduğu gibi kabul etmelisiniz.

AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Ay tepe evinizde ilerlerken, İsteklerinizi sosyal çalışmalarınıza yansıtmanızı iyi biliyorsunuz. Bugün, çevresel faktörlerinizi olumlu kullanmalı ve toplumsal olaylarla yakından ilgilenmelisiniz. Ay'ın konumundan dolayı, yaratıcılığınızla ilgili özel çalışmalar içinde olacaksınız. Ayrıntıcı davranmakla, bazı olayların sonuçlarını değiştiremezsiniz.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Çözümlenmesi zor olan birçok işin sorumluluğunu almaktan çekinmemeli, kapasitenizin güçlü olduğunu çevrenize ispat etmelisiniz. İkna kabiliyetinizin oldukça yüksek olduğu bir gün içindesiniz.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Çevrenizde bir çok zincirleme işin üstesinden gelebilecek çalışmalar içindesiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Akşam saatlerinde dinlenmeye çalışın.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Ay'ın konumu, gizli olaylara olan merakınızı arttırıyor. Çevrenizde olup bitenlere karşı, isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları kafanızda çok fazla büyütmeden, sonuçları beklemenizde yarar var. Bugün, doğal yapınız ters gelse de, çevrenizle politik davranışlar içinde olacaksınız.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki bir çok olayı kısa sürede çözümleyebiliyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel fakat yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek. Bazı kişileri olduğu gibi kabul ederseniz, bugün mutlu olacağınız olaylar sizi bekliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astroloji günlük burç yorumları 13 Kasım Perşembe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN