Astroloji günlük burç yorumları 14 Kasım Cuma

Giriş Tarihi: 14.11.2014 12:22
Astroloji günlük burç yorumları 14 Kasım Cuma

Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre sayfamızdan günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Burç yorumlarınızı merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, haftanın ilk günü olması sebebiyle haftanın ilk gününe nasıl başlayacaksınız, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

FİLİZ ÖZKOL'UN BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız. Bugün Ay'ın konumundan dolayı, iletişim konusunda yaşayacağınız duygusal yoğunluk, sizi anılarınıza götürebilir. Artık bazı olayların geçmişte kalması gerekiyor ve siz, yeni yaşantınıza olumlu bakmalısınız. Sizin için anlamlı bir gün.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Maddi konularda sabit düşünceler içindesiniz. Çevrenizde ortaya çıkan bir takım zorluklar karşısında pes etmediğiniz için, kendi içinizde yaşadığınız olayları hiç kimseyle paylaşmıyor ve gizemli hareket etmeyi yeğliyorsunuz. Kuşkucu davranışlarınız sizi olumsuz etkiliyor. Bugün tansiyon iniş çıkışlarına karşı tedbirli olun.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Aslan'da ilerleyen Jüpiter yaşam temponuzun hızlanmasına ve çevrenizde uyumlu bir performans sergilemenize neden oluyor.Birlikte çalıştığınız kişilerle aynı paralellikte çalışmanız sayesinde, iş potansiyeliniz yükseliyor. Bugün, sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak ilişkiler içinde olacaksınız.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Sevdiklerinizin sorunları gündeme gelecek ve sizden onlara destek vermeniz beklenecektir. Bugün anaç duygularınızın atakta olması, yakınlarınızın yaşamını kolaylaştırabilir. İçinizde sakladığınız bazı duygularınızın da açığa vurulmasından hoşlanmadığınız için, her zamankinden şaşırtıcı bir tabloyla ortaya çıkabilirsiniz.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Ay burcunuzda ilerlerken, size sağlayacağı motivasyonu görmezlikten gelmemelisiniz. Partnerinizle farklı düşünceler içinde olacaksınız. Onun iyi niyetli yaklaşımları, sizin çevresel şartlarınıza uymayabilir. Onu ikna etme konusunda yumuşak bir yöntem kullanmalısınız. Daha sonra geriye dönüşlerinizde zorluklar yaşıyorsunuz.

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Kendinize özgün davranışlarınızı sergilerken, hiç kimseyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması, sizi üzebilir. Duygusal ilişkilerinize hiç kimsenin karışmasını istemiyor olmanız, onunda bu konuda çaba göstermesini gerektirecek. Olaylara netlik getirmelisiniz.

TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınızın pozitif geliştiği zaman, enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Bugün, bir çok kombinasyon işlerin sizi yoracağını bile bile, bir çok işe soyunacaksınız. Yaşamınızın aktif bir dönemindesiniz. Özel yeteneklerinizi kullanmalı ve kendinizi ispat etmelisiniz.

AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Ay tepe evinizde ilerliyor. Artık daha kararlı ve cesur düşünceler içinde olacaksınız. Duygularınızda her zamanki gizliliğinizden kurtuluyor ve konulara daha akılcı yaklaşıyorsunuz. Bugün, kendinizin bazı farklı değerleri olduğuna inanabilir ve olayların gelişimini bu özelliklerinize göre şekillendirebilirsiniz.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Ay bilinç altınızı olumlu etkilerken, fikir değiştirmek için bahaneler arıyorsunuz. Bugün bulunduğunuz ortamlardan hemen sıkılabilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Şartlarınızı daha da zorlaştırmamalısınız.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Karşılıklı ilişki içinde olduğunuz kişilerin olumlu etkilerini üzerinizde hissedeceksiniz. Mars burcunuzda ilerliyor. Duygusal ilişkilerinizde kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve özel zevkleriniz için para harcamak zorunda kalacaksınız. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir gün.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Yaratıcı yönlerinizi karşı tarafa anlatma konusunda son derece başarılı davranıyor ve bilmediğiniz konularda, öğrenme içgüdünüzü kullanıyorsunuz. Bugün yaptığınız işlerle yetinmiyor, karakteriniz gereği sıra dışı işler yapmaktan, hoşlanıyorsunuz. Yoğun enerjiniz sizi yorgun ve keyifsiz yapabilir. Bugünlerde dinlenmeye özen göstermelisiniz.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızın olabileceğini gösteriyor. Herkesin algılama kapasitesi farklı olduğu için, küçük ayrıntıların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Bugün, bir çok ayrıntı üzerinde yoğunlaşma fırsatı yakalayacak ve kendinize destek verecek şartlarınızı oluşturacaksınız. Olayları en doğru şekilde değerlendirmelisiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astroloji günlük burç yorumları 14 Kasım Cuma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN