Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nehir'i bulana büyük ödül

Van'ın Gürpınar ilçesinde 17 gün öncekaybolan 4 yaşındaki Nehir Aslan'dan hala haber alınamıyor. Nehir'i ailesi kızlarına kavuşmak için 50 bin TL 'lik para ödülü vereceklerini açıkladılar.

Giriş Tarihi: 14.11.2014 17:50
Nehir'i bulana büyük ödül

İlçeye bağlı Kırkgeçit Mahallesi'nde 17 gün önce ortadan kaybolan 4 yaşındaki Nehir Aslan, asker, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Ulusal Medikel Kurtarma Ekibi (UMKE) ve geçici köy korucuları ile birlikte arazide aranıyor. Jandarmanın kriminal laboratuvarı birçok örnek alarak değerlendirme yaparken Nehir'e hala ulaşılamadı. Tüm çabalara rağmen Nehir'den hiçbir haber alamayan aile, küçük kızı bulana para vereceklerini açıkladı.

Kızının bulunması için Van merkezde birkaç iş yerinin girişine, "Kayıp aranıyor. Kızımı bulana 50 TL para hediye verilecektir" fotoğraflı kayıp ilanı asıldı. Kızının para için kaçırılma olabileceği üzerinde durduğunu belirten baba Erkan Aslan, Nehir için her şeyini verebileceğini söyledi. Aslan, "Aile büyüklerimizle oturup bunu konuştuk. Ben neye mal olursa olsun kızımın bulunmasını istiyorum. Son çare olarak kızımın bulunması için para teklif etmeyi uygun gördüm çünkü bizim köyümüze yabancı insanlar, seyyar satıcılar gelir giderlerdi. Bunlar kızımı para için kaçırmış olabilir. Bu parayı her şartta bulurum. Arazilerim ve koyunlarım var. Bunlar yetmezse ceketimi satar, 50 bin TL'yi bir araya getirir kendilerine veririm. Tek umudum bu kaldı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nehir'i bulana büyük ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN