Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Amirim, benimle evlenir misin?'

Muğla'da, amiri Ruken Adıgüzel'e iş arkadaşlarının önünde evlenme teklifi eden tıp teknisyeni, "Evet" yanıtıyla büyük sevinç yaşadı

Giriş Tarihi: 16.11.2014
'Amirim, benimle evlenir misin?'
Muğla 112'de Acil Tıp Teknisyeni olan Ahmet Yılmaz, aynı birimde amiri olan Ruken Adıgüzel'e bir toplantı sırasında yüzlerce kişinin önünde evlenme teklif etti. Yılmaz, genç kızın "Evet" demesiyle büyük sevinç yaşadı. Muğla 112'de Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yapan Ahmet Yılmaz, aynı birimde paramedik olarak görev yapan ve amiri olan Ruken Adıgüzel'e ilginç bir evlenme teklifinde bulundu. Yılmaz, sağlıkla ilgili bir toplantıda, yüzlerce kişinin önünde genç kıza "Amirim benimle evlenir misin?" diyerek evlilik teklifi yaptı.

ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ
Önce şaşıran Ruken Adıgüzel daha sonra "Sana verdiğim sevginin kıymetini bildiğin için teşekkür ederim. Evet" dedi. Büyük sevinç yaşayan Yılmaz, uzun süredir birlikte olduklarını belirterek, "Kendisi birimde amirim olur. Böyle bir teklif aklıma geldi. Kabul ettiği için çok mutluyum" dedi. Teklife şahit olanlar da genç çifti kutlayarak mutluluklar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Amirim, benimle evlenir misin?'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN