Dev köpekbalığının 2 buçuk saatte iskeleti kaldı

Yakalanan 800 kilo ağırlığındaki köpekbalığı, kanser hastalarına ücretsiz olarak dağıtılınca İstanbullu dükkana akın etti.

Giriş Tarihi: 16.11.2014 14:43 Güncelleme Tarihi: 16.11.2014 14:59
Dev köpekbalığının 2 buçuk saatte iskeleti kaldı
Üsküdar Salacak açıklarında yakaladığı 800 kilo ağırlığındaki köpek balığını, kanser hastalarına ücretsiz olarak dağıtacağını söyleyen ve bunu sosyal medya üzerinden duyuran balıkçının önünde, bu sabah çok erken saatlerden itibaren alıcı kuyruğu oluştu.

"HASTA YAKINIMIZA ŞİFA OLSUN DİYE"

Köpekbalığı etinin, kanser tedavisine iyi geldiğini duyduklarını söyleyenler Bulgurlu'da bulunan balıkçının önünde sıraya girdi. Bunların arasında İstanbul'un öteki ucundan gelenler bile vardı ve geliş nedenlerini "hasta yakınlarına şifa bulmak" olarak açıkladı.


800 KİLOLUK KÖPEK BALIĞINDAN GERİYE İSKELET KALDI


Saat 08.30 da başlayan köpek balığı eti dağıtımı yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Saat 11.00 olduğunda 800 kiloluk köpek balığından geriye bir baş ve iskelet kaldı.

"BİLİMSELLİKTEN UZAK"

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Medical Park Göztepe Hastanesi İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Uzm. Dr. Yalçın Çırak, köpekbalığının kansere iyi geldiği iddiasının bilimsellikten uzak bir iddia olduğunu söyledi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dev köpekbalığının 2 buçuk saatte iskeleti kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN