Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşkını çöpe attı

'da bir çöp konteynırının yanında üzerinde 'ayrılık notları' yazılan eşyalar bulundu. 'Dikkat! Eşyalarda ihanet vardır' yazısı dikkat çekti

Giriş Tarihi: 19.11.2014
Aşkını çöpe attı
'daki Marmaris Bulvarı üzerinde, bir çöp konteynırının yanında üzerine notlar yazılmış eşyalar vatandaşlarca fark edildi. Aralarında sehpa, masa, dolap, battaniye ve bilgisayar malzemelerinin de bulunduğu eşyaların sahibi üzerlerine bir ayrılığa ilişkin sitem dolu notlar yazmıştı. "Eski sevgiliden geriye kalan gereksiz aptallıklarla dolu, bitmiş aşk hikayesi sonucu bitik çöp malzemeler", "Gereksiz, anlamsız, fazlalık, eski anılarla dolu, saçma eşyalar. Dikkat uğursuzdur", "Eski sevgili; hiçbir şey değilsin ve sen bana ait hiçbir şeyi hak etmedin", "Muğla'yı da bu anıları da sana bırakıyorum. Tepe tepe kullan işte. Gidiyorum, artık yokum", "Dikkat! Eşyalarda hıyanet ve ihanet vardır" o notlardan bazılarıydı.

KİMSE ALMAYA CESARET EDEMEDİ
İhanete uğradığı anlaşılan şaşkın aşığın yazıları karşısında gülmekten kendilerini alamayan vatandaşlar, "Anlaşılan çok canı yanmış. Eşyaları çöpe atmakla kalmamış, şehri de terk etmiş. Bunları yazdığına göre aşk acısı büyük olmalı" yorumlarında bulundu. Bazı vatandaş eşyaları almak istese de üzerlerindeki "Dikkat! Eşyalarda ihanet vardır. Uğursuzdur" yazıları vazgeçirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşkını çöpe attı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN