Oğlunun katillerine sigara ikram etmiş

Giriş Tarihi: 19.11.2014
Oğlunun katillerine sigara ikram etmiş

Denizli'de bıçaklanıp diri diri toprağa gömülen 17 yaşındaki Onur Sandal'ın ailesi SABAH'a konuştu. Baba Hüseyin Sandal, "Oğlumu sormak için katilin evine gittim. İfade için polisleri beklerken babasına sigara dahi ikram ettim" dedi

Denizli'de kız arkadaşının babası ve ağabeyi tarafından 65 yerinden bıçaklandıktan sonra diri diri toprağa gömülen 17 yaşındaki Onur Sandal'ın anne ve babası SABAH'a konuştu. Baba Hüseyin Sandal, "Oğlum pazar günü köye gideceğini söyleyerek evden ayrılmış. Akşam dönmeyince aradık, ulaşamadık. Pazartesi günü de bekledik ama gelmedi. Bunun üzerine kayıp başvurusunda bulunduk. Bu arada yeğenim, oğlumun kaybolduğu gün kız arkadaşının ağabeyi Akın Tokdemir ile buluştuğunu söyledi. Bunun üzerine yeğenimle birlikte evlerine gittik. Kapıyı babası Ahmet Tokdemir açtı. 'Oğlumu en son Akın'la birlikte görmüşler' diyerek, konuşmak istedim. Ahmet Tokdemir oğlunu arayıp eve gelmesini istedi. Beş dakika sonra Akın eve geldi. Oğlumla pazar günü konuşup ayrıldıklarını, bir daha da görmediğini söyledi. O sırada kayıp ihbarı nedeniyle iki sivil polis bizim eve gelmiş. Beni aradıklarında Ahmet Tokdemir'in evine gelmelerini rica ettim. Bu sırada ben Ahmet Tokdemir'e sigara ikram ettim. Ardından eve gelen polisler onlardan bilgi alıp not etti" diye konuştu.

'İŞİN İÇİNDE BAŞKA İŞ VAR'
Ertesi günü acı haberi aldıklarını söyleyen baba Sandal, "Meğerse Onur'u canice öldürmüşler. Akın polise teslim olup cinayeti kendisinin işlediğini söylemiş. Ama güvenlik kameralarından babası ve arkadaşlarını da tespit etmişler. Oğlumu kızlarıyla birlikte olduğu için öldürdüklerini söylüyorlar. Madem ilişkileri olduğunu biliyorlardı, niye bana gelmediler. Eğer öyle bir durum varsa zaten oğlum istemese de o kızla evlendirirdim. Davullu zurnalı düğün yapardım" dedi. Anne Neşe Sandal ise şunları söyledi: "Oğlumun bir kız yüzünden öldürüldüğüne inanmıyorum. Cinayetin ardında başka olaylar var. Bunların mutlaka aydınlatılması gerekiyor. Bu caniliği insan düşmanına yapmaz. Olaya karışan herkesin cezalandırılmasını istiyorum. Onur'um yüreğimde yaşayacak. Çok sevdiği motosikleti garajda kalacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğlunun katillerine sigara ikram etmiş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN