Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Astroloji günlük burç yorumları 20 Kasım Perşembe

Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza ait günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz

Giriş Tarihi: 20.11.2014 10:33 Güncelleme Tarihi: 1.12.2014 16:36
Astroloji günlük burç yorumları 20 Kasım Perşembe
Burç yorumlarınızı merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, haftanın ilk günü olması sebebiyle haftanın ilk gününe nasıl başlayacaksınız, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz astroloji yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

FİLİZ ÖZKOL'UN BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. .Onun düşüncelerinden yola çıkarak, bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu günde, akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Küçük seyahat planları yapacaksınız

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Ay burcunuzda ilerlerken, huzursuz ve çelişkili yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Kişisel çatışmalar içinde olabilirsiniz. Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Ortak fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Dostlarınızın size önerilerini önemsemelisiniz. Değişim yaşıyorsunuz.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Sizi etkileyecek kişilerin ortak özellikleri; güzel konuşmaları ve dış görünüşlerinde belli bir düzen içinde olmaları olacaktır. Çevrenizi sınayacağınız bir gün.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz.

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç arkadaşlıklar ve farklı kişilerle birlikte olacaksınız. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.

TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

Çevrenizde her şey sizin lehinize kuşatılmış gibi. İsteklerinizde artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini, olumlu bir şekilde koşullandırıyor. Şekillendirdiğiniz düşüncelerinizde, çevreniz tarafından destek var. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolayca geleceksiniz. Bir çok arkadaşınız, sizin tavsiyelerinizden yararlanmak isteyebilirler.

AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Şimdiye kadar göz ardı ettiğiniz ruhsal eşlik konusu en önemli mihenk taşınız olabilir. Kısaca, aşk hayatınız yeni değerlendirmelerin ve değişimlerin eşiğinde görünüyor. Değerlendirmelerinizi yaparken, tek taraflı davranmayarak; ikiniz içinde üzücü olmayan sonuçlara ulaşmaya gayret edin.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Uyumlu grup çalışmaları ve ortak amaçlar doğrultusunda göstereceğiniz çabalar, hedefleriniz için olumlu adımları getirecek. Bu arada, gerçekleştirmek istediğiniz kariyerle ilgili olarak; kendinizi strese sokmadan ve bazı şeyleri aceleye getirmeden, kendi halinde çalışmalar yapabilirsiniz. Göğüs bölgenize, midenize ve diyetinizin aksamamasına gayret edin.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Partnerinizle ilgili hissettiğiniz hassas eleştiri noktalarında; yapmanız gereken en uygun hareket, acele ve sert tavırlarla üzerine gitmemek olmalıdır. Önce ortak paydalarınızı birlikte belirleyerek, yapılması gerekenleri saldırganlığa meydan vermeden çözmelisiniz. Bugün enerjinizi tasarruflu kullanın ve daha fazla dinlenerek, gevşemeye çalışın.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

İnatçılığınızı ve zorla kendinizi kabul ettirme gayretlerinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü, sosyal aktivasyonların size yarar sağlayacağı bir döneme giriyorsunuz. Bu arada, önemli ticari değişimlerin arifesinde iseniz, bunları de bir süre yavaşlatın. Planlarınızı yeniden gözden geçirin. Partnerinizle birlikteliğiniz önemi kavranacak.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astroloji günlük burç yorumları 20 Kasım Perşembe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN