ABD'li baba kayıp oğlunu arıyor

Giriş Tarihi: 28.11.2014
ABD'li baba kayıp oğlunu arıyor

Caz eğitimi için geldiği Türkiye'de evlenen ABD'li Mixon, boşandığı eşi öldükten sonra çocuğunu almak istedi ama kayıptı. Mixon çocuğu için "Seni ölünceye kadar arayacağım" adlı şarkıyı yaptı

BD'li Donovan Barrie Mixon, 14 yıl önce caz eğitimi için İstanbul'a geldi. Mixon burada tanıştığı Şule Hızal'la evlendi. Ancak çiftin mutluluğu uzun sürmedi. Hızal, 2006'da göğüs kanserine yakalandı. Hastalıkla mücadele ederken, çiftin Ozan isimli bir oğulları oldu. Buna rağmen ilişkileri bozulan çift, oğulları 5 yaşına geldiğinde anlaşmalı olarak boşandı. Çocuk annede kaldı. İddiaya göre; anne hayatını kaybetmesi halinde çocuğun babaya verileceğine dair bir belge imzaladı. Daha sonra Mixon, ABD'ye döndü. Çok geçmeden Şule Hızal hayatını kaybetti. Bunun üzerine baba, Türkiye'ye dönüp oğlunu almak istedi. Mahkeme lehine karar verince baba, anneanneye gitti. Ancak anneanne "Çocuk nerede bilmiyorum" dedi.

OĞLU İÇİN ŞARKI BESTELEDİ

Oğlu için "Seni ölene kadar arayacağım" adlı bir şarkı yazan ve internete yükleyen baba, şimdi sokak sokak oğlunu arıyor. Elinde gitarıyla dolaşan Mixon, "Çok özledim onu. Her gün ağlıyorum. Heyecanla onu bekliyorum.Kavuşunca, kucaklayacağım 'İşte yeniden başlıyoruz' diyeceğim. Onu İzmir'de tutuyorlar. Teyzesinin yanında olduğunu düşünüyorum. Mahkeme onu çağırıyor ama iki yıldır mahkemeye gelmiyor. Oğlumu bulmak için aramaktan yılmayacağım" dedi. Polisin elinden geleni yaptığını söylediğini aktaran Mixon, "Buna gerçekten inanmak istiyorum. Eğer onu görürseniz lütfen polise haber verin" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD'li baba kayıp oğlunu arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN