Çifte cinayete özel ekip

Şanlıurfa'da evlerinde kurşunlanıp yakılan Osman ve Zühre Çiçek çiftinin cinayetini, Halfeti'deki motorcu cinayetlerini aydınlatan özel ekip çözecek

Giriş Tarihi: 1.12.2014
Çifte cinayete özel ekip
Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan 45 yaşındaki Osman Çiçek ile Birecik Devlet Hastanesi'nde temizlik işçisi olarak çalışan 40 yaşındaki eşi Zühre Çiçek, geçen hafta İstanbul'daki oğulları Yunus Çiçek'in düğüne katıldıktan sonra evlerine döndü. Ancak 3 gün sonra evlerinde yangın çıktı.

4 EL SİLAH SESİ DUYULDU

Komşuların ihbarıyla eve gelen itfaiye ekipleri, yangını söndürdükten sonra talihsiz çiftin kömürleşmiş cesetleriyle karşılaştı. Çiftin ilk anda yangından öldüğü düşünüldü. Ancak bazı komşular, yangından önce 4 el silah sesi duyduklarını söyledi. Bunun üzeri yapılan otopside, karı-kocanın kafalarına ve sırtlarında ikişer kurşun sıkılarak öldürüldüğü, ardından da üzerlerine benzin dökülerek yakıldığı anlaşıldı.

10 KİŞİLİK EKİP ÇALIŞIYOR

Katil ya da katillerin izine rastlanamazken, olayı çözmek için, daha önce motosikletle çıktıkları Güneydoğu turunun Şanlıurfa ayağındaki Halfeti'de öldürülen Abdullah Türk ile Engin Öksüz'ün katillerini yakalayan 10 kişilik özel ekip görevlendirildi. Bölgede çalışmalara başlayan özel ekip, öldürülen karı-kocanın daha önce bir aile ile husumetli olduğunu ve cinayetin de bu nedenle işlenmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çifte cinayete özel ekip
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN