Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Astroloji günlük burç yorumları 3 Aralık Çarşamba

Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 3.12.2014 09:38
Astroloji günlük burç yorumları 3 Aralık Çarşamba
Burç yorumlarınızı merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, haftanın ilk günü olması sebebiyle haftanın ilk gününe nasıl başlayacaksınız, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

FİLİZ ÖZKOL'UN BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

İçsel olarak yapmak istediğiniz ve size manevi dinginlik sağlayacak bazı konular, günlük işlerinizde aksaklıklar yaratabilir. Yaşam koşullarınızda arzu etmediğiniz durumları değiştirebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için gerekli güce sahipsiniz.Bugün, Aile ile ilgili iç meselelerinize odaklanacaksınız.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Kişisel çekiciliğiniz ve karizmanız, her zaman olduğundan daha güçlü. Topumda önemli işlerin altına imzalar atacak, uzun zamandır özlediğiniz başarının kapınıza geldiğini göreceksiniz.Güzel rüyalar her zaman görülmez ve siz yaşamı anlamlı bir şekilde yaşayacaksınız. Bugün, kişisel aktiviteleriniz daha çok önem kazanacak.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Değişimi seviyorsunuz. Yaşamda kaybettiğiniz her şeyi bu özelliğinize borçlusunuz. Bugün, kişisel inisiyatiflerinizden daha çok, çevre ile olan ilişkilerinizin seviyesi önem kazanıyor. İş yaşantınızda ilginç konuşmaların yaşanacağını bir gün sizi bekliyor. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Askıda kalan ve karar veremediğiniz konularınızı bu dönemde etraflıca düşünecek zamanınız var. Parasal durumlarınız alışılagelmiş koşulları içinde devam edecek. Çünkü, para eviniz çok güçlü etkiler vermiyor. Yalnız yaşayan İkizleri heyecanlandıracak kişilerle tanışabilirler.Bugün çevrenizle yardımlaşma konusuna dikkat etmelisiniz.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Siz güçlü bir mantığa sahip olmanıza rağmen, bu yıl dengelerinizi korumak için zorlanabilirsiniz. Olağanüstü olaylar ilginiz çekecek, belki de yıllarca içinizde sakladığınız ve açığa çıkmasını beklediğiniz olayları tetikleyeceksiniz. Kişiliğinizi zorlamadan, yaşam enerjinizi dengeleyip, bazı isteklerinizi sınırlandırmalısınız.

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Kişisel çabalarınız, her anlamda sonuç veriyor. Sosyal ilişkileriniz önem kazanıyor. Yeni kişiler tanıyacak, belki de iş ve arkadaşlığı bir arada yaşayacaksınız. Bu dönem içinde önemli olan arzu etmediğiniz tüm konularınızı istekleriniz doğrultusunda yeniden düzenlemek olmalıdır. Ayaklarınıza ve bileklerinize özen gösterin.

TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi, yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Bugün sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Sadece, çevrenize karşı gösterdiğiniz hoşgörüde daha dikkatli olun. Bazı sınırların aşılmamasına özen gösterin.

AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

İçinde bulunduğunuz çevresel ortamlara ve koşullara bağımlılığınız azalıyor, bireysel inisiyatifinizin arttığı günlere giriyorsunuz. İçinde bulunduğunuz çevresel ortamlara ve koşullara bağımlılığınız azalıyor, bireysel inisiyatifinizin arttığı günlere giriyorsunuz. Sevdiğiniz kişi ile aileniz arasında da problemler oluşabilir.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Güneş, Merkür ve Venüs'ün burcuzdaki seyrinden, olumlu etkileşim alıyorsunuz. Enerjinizdeki ışıltı çevrenizdeki kişileri kolayca etkileyecek. Artık paranızın değerini biliyor, ve hiç kimseye borç vermek istemiyorsunuz.. Bugün katılacağını davetlerde birden fazla kişi sizinle ilgilenecektir.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Paylaşım duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Toplumsal olgularınızı ön plana çıkarırken, sosyal yaşamda da, yerinizi almanıza yardım edecek. Aşk ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. Sizi bekleyen denge savaşları gündeme gelecek. Aşk ve işin bir arada olacağı bazı ikilem çelişkilerin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Ruhsal gelişiminizi her şeyden üstün tutmak isteyebilirsiniz. Sizinle aynı düşüncelere sahip kişilerle iş birliği yapmanız mümkün. Her zaman tutucu davranışlar içinde olan sizin, yeni arkadaşlar edinme ihtiyacı içinde olmanız, eski dostlarınızın şaşırmasına neden olacaktır. Bugün yaşamınıza kendi damganızı vuracaksınız.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün, alışılmadık bir şekilde sizin adınıza, destekleyici gelişmeler olabilir. Bazı riskler mevcut olmasına rağmen zorlukların üstesinden gelerek ve çekişmeleri yavaş yavaş alt ederek kazanmaya devam edeceksiniz. Parasal hedefleriniz konusunda çok cesaretli olduğunuz için, arzularınıza çok çabuk ulaşacaksınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astroloji günlük burç yorumları 3 Aralık Çarşamba
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN