Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Damada kılıbıklık belgesi

Mersin'in Tarsus ilçesinde bir düğünde damadın erkek arkadaşlarının yaptığı şaka salondakilari kahkahaya boğdu. Damat, arkadaşlarının hazırlattığı 'kılıbıklık belgesi'ni Tarsus Kaymakamı Hasan Göç'ün elinden aldı

Giriş Tarihi: 3.12.2014
Damada kılıbıklık belgesi
Tarsus Rüya Balo Salonu'nda evlenen Selda ve Mehmet Akif Onar çiftinin düğün töreni renkli görüntülere sahne oldu. Çiftin nikah töreni sırasında damada, arkadaşları tarafından hazırlanan "uluslararası kılıbıklık" belgesi verildi. Genç çiftin nikâh şahitlerinden olan Tarsus Kaymakamı Hasan Göç, nikahın kıyılmasının ardından nikah cüzdanını geline verdi. Kaymakam Göç daha sonra çiftin arkadaşlarının hazırladığı ve üzerinde "T.C. Kılıbıklık Bakanlığı- Uluslararası Kılıbıklık Belgesi" yazan belgeyi damada verdi. Damat Mehmet Akif Onar gülümseyerek belgeyi alırken, düğüne katılanlar da kahkahaya boğuldu.

BÖREK AÇMADAN 10, ÜTÜDEN 6...
Üzerinde Kılıbıklık Belgesi yazan çerçeveli belgenin içeriğinde, "Hanıma itaat ve sözünü dinleme 10, çamaşır asma ve bulaşık yıkama 8, ütü yapma 6, çocuk bakma 9, yemek yapma ve elinin hamuruyla börek açma 10, bu belgeyi çekinmeden sergileme 10" yazılı olduğu görüldü. Kaymakam Hasan Göç, genç çifte mutluluklar dilerken, düğüne katılan Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can da Onar çiftini tebrik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Damada kılıbıklık belgesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN