Süpermen çöpçüye ödül ve ikramiye

Giriş Tarihi: 3.12.2014
Süpermen çöpçüye ödül ve ikramiye
Eskişehir'de 7'nci kattan düşen 4 yaşındaki Ecrin'i tutarak ölümden kurtaran temizlik işçisi Şükrü Deniz'e ödül yağdı. Yoğun bakımdan normal servise alına küçük kız ise ellerini sımsıkı tuttuğu anne ve babasıyla hasret giderdi. Eskişehir'de pencereden düşen Ecrin Esen'i havada yakalayarak mutlak bir ölümden kurtaran Odunpazarı Belediyesi'nin taşeron temizlik işçisi 41 yaşındaki Şükrü Deniz'e ödül yağdı.

TÜRKİYE'YE ÖRNEK

Belediye meclisinin dün yapılan toplantısında Şükrü Deniz'e çeşitli hediyeler verilirken, Odunpazarı Kaymakamı Selim Parlar ise kahraman temizlik işçisini altın vererek ödüllendirdi. Temizlik işçisinin çalıştığı şirketin sahipleri de Şükrü Deniz'e bir maaş ikramiye verdi.

'O AİLEMİZİN BİR FERDİ'
Ayağı ve kafasında kırıklar bulunan Ecrin'in tedavisi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde sürüyor. Dün normal servise alınan Ecrin'in tedavisi ortopedi servisinde devam edecek. Ecrin, kazadan sonra ilk kez bir araya geldiği annesi Yaşar ve babası Hüsnü Esen'le hasret giderdi. Esen çifti ise Şükrü Deniz'e ömürlerinin sonuna kadar minnet duyacaklarını belirterek, "Onu ailenin ferdi görüyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Süpermen çöpçüye ödül ve ikramiye
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN