Türkiye'nin en iyi haber sitesi

gözaltına alındı - Gözaltındakilerin tam listesi

Zaman Gazetesi binasından polis tarafından gözaltına alındı. Sabah erken saatte başlatılan operasyonda kimler gözaltına alındı, kimler hakkında yakalama kararı var? İşte bugünkü operasyona ilişkin tüm son dakika haberler tüm ayrıntılar.

Giriş Tarihi: 14.12.2014 14:43
Ekrem Dumanlı gözaltına alındı - Gözaltındakilerin tam listesi
gözaltına alındı

İstanbul'da başlayan Paralel Yapı operasyonu sürüyor. Hakkında gözaltı kararı olan Ekrem Dumanlı ve birçok isim için polis ekipleri Zaman gazetesi binasına gitti.

Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, gazete binasında gözaltına alındı.

Dumanlı'ya eski Ak Parti mileltvekili Hakan Şükür de eşlik etti.

Dumanlı gözaltına alınırken binaya Milad Partisi Genel başkanı İdris Naim Şahin ve DGP Genel Başkanı İdris Bal da geldi.

Emniyetin gerçekleştirdiği operasyon kapsamında Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı hakkında da gözaltı kararı olduğu belirtilmişti.

Paralel yapı iddialarına ilişkin operasyon kapsamında, polisler Zaman gazetesine gelmiş. Kapıda toplanan grup tarafından protesto edilen polisler, yoğun tepki üzerine gazeteden ayrılmştı.

İdris Naim Şahin'den Zaman'a destek

Polisin Ekrem Dumanlı'yı gözaltına almak için geldiği Zaman gazetesine, İdris Naim Şahin de destek oldu.

AK Parti'den ayrıldıktan sonra Millet ve Adalet Partisi'ni kuran İdris Naim Şahin de Zaman gazetesine destek için Yenibosna'daki gazete binasına gelen isimlerden biri.

"ÇAK" YAPARAK BİNAYA GİRDİ

Polisin Ekrem Dumanlı'yı gözaltına almak için Zaman gazetesine girdiği sırada İdris Naim Şahin de Dumanlı'ya destek için binaya giriyordu. Şahin, gazete binası önünde toplanan kalabalıkla tokalaştı, eliyle "çak" yaptı.

Hakan Şükür Zaman gazetesinde

Hakan Şükür İstanbul Yenibosna'da bulunan Zaman gazetesine gitti. Şükür öncesinde de Twitter'daki hesabından operasyonu eleştiren bir dizi mesaj paylaştı.

İstanbul merkezli Paralel Yapı operasyonu kapsamında Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Twitter üzerinden operasyonu eleştiren Hakan Şükür, basın özgürlüğüne darbe olduğunu, STV ve Zaman Gazetesi'ne yapılan baskının Türkiye'yi 'demokrasilerde 3. dünya ülkesi ligine düşürdüğünü' iddia etti.

ZAMAN GAZETESİNE GİTTİ

Hakan Şükür daha sonra Ekrem Dumalı'ya destek olmak için Zaman gazetesi binasına gitti. Gazete binası önünde bulunan kalabalığın Şükür'ü giriş yaptığı sırada alkışladığı görüldü.

Gülen'i ilk kez açığa düşüren operasyon: Taşhiyeciler

Gülen vaazında hedef gösterdi. Zaman haberini yaptı. Samanyolu TV dizi senaryolarına dahil etti. Savcı emir verdi, polis gözaltına aldı, hakim tutukladı. İşte Gülen'i ilk kez açığa düşüren Taşhiyeciler operasyonu…

Paralel yapının medya ayağına yapılan şafak operasyonunda ilginç bir ayrıntı vardı. Samanyolu TV'de yayınlanan bir dizinin senaristi ve yönetmeninin de gözaltına alındığı iddia ediliyordu. Operasyonda El-Kaide kapsamındaTahşiyeciler grubuna operasyon yapan polis ekibi de gözaltına alındığı belirtiliyordu. Dizi senaristleri ile TEM şube müdürlerini aynı suçta buluşturan dikkat çekici bir detayı vardı. Taşhiyeciler denilen grup Risale-i Nur camiasından olan ve Fethullah Gülen'e yıllardır muhalif olduğu bilinen bir hareketti. Bu isim ilk kez Fethullah Gülen'in bir vaazında sert cümlelerle kamuoyuna duyuruldu. Sonra Zaman Gazetesi bunun haberini yaptı. Ardından Samanyolu TV'nin dizilerinde karanlık bir örgüt olarak tanıtıldı. Savcı emir verdi, polis operasyon yaptı ve hakim tutukladı. Doğu İllerinde Molla Muhammed olarak tanınan Mehmet Doğan bu komplo sonunda uzun yıllar cezaevinde kaldı.

TAHŞİYECİLER KİM?

Paralel yapı lideri Fethullah Gülen'in 2009'da bir konuşmasında bahsettiği Tahşiyeciler; Nur hareketinin kolu ve liderleri 66 yaşındaki Mehmet Doğan'dır. Doğu'da Molla Muhammed olarak anılan Mehmet Doğan, Fethullah Gülen'in çeşitli fikirlerine karşı çıkışı ile bilinen bir emekli imam. Doğan, özellikle dinler arası diyalog olarak adlandırılan uluslararası projelere muhalefetiyle tanınıyor.

İLK FETHULLAH GÜLEN KONUŞTU

Fethullah Gülen'in 6 Nisan 2009'da internet sitesine konulan bir konuşmada Tahşiyeciler için şunları söyledi: "Türkiye'de de Hizbul vahşetten sonra El-Kaide'yi icat ettiler. Yarın daha başka şeyler de icat edebilirler. Mesela Tahşiye diye bir şey icat edebilirler. Onları güçlendirirlerse ellerine silahlar da verebilirler. Adlarına da Tahşiyeciler derler. Sonra da Kalaşinkoflar verirler ellerine, iki yerde bir şey yapınca bunlar. Demek ki imkân bulunca bunlar da silahlanabiliyor. İnsanlara terörist damgasını vuracaklar orada" dedi

ZAMAN GAZETESİ YAZDI

Fethullah Gülen bu sözleriyle aslında operasyonun da kodlarını veriyordu. Artık görev sırası medya grubuna gelmişti. Fethullah Gülen Tahşiyecilere yönelik söylediği sözlerin ardından paralel yapının yayın organı Zaman gazetesi bu çarpıcı açıklamaları sayfalarına taşıdı

SAMANYOLU DİZİSİNİ YAPTI

Tahşiyeciler olarak adlandırılan grupla ilgili açıklama yapan Gülen'in ardından Samanyolu'da 'Tek Türkiye' isimli dizide 'Karanlık Kurul'un icat ettiği Tahşiye Örgütü ismi kamuoyuyla paylaşıldı. Gülen senaryoyu yazmış, Zaman haberini yapmış, Samanyolu TV dizilerde bu "suç!" örgütünü açık açık hedef göstermişti. Savcıların işi artık çok kolaydı. Savcı emir verdi polis düğmeye bastı.

GÜLEN DEDİ, EMNİYET OPERASYON YAPTI

Fethullah Gülen'in açıklamaların ardından Tek Türkiye dizisinde adı kamuoyu ile paylaşılan Tahşiyecilere, Emniyetteki teknik takibin ardından yasa dışı El Kaide mensuplarının deşifresine yönelik 22.01.2010 tarihinde eş zamanlı olarak başlatılan operasyon başlatıldı.

MEHMET DOĞAN GÖZALTINDA

22 Ocak 2010'da Türkiye çapında El Kaide bağlantılı yerlere düzenlenen operasyonda gözaltına alınmış ve 17 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilmişti.

Gece yarısı operasyonuyla gözaltına alınan Tahşiyecilerin lideri 66 yaşındaki Mehmet Doğan ise "Gözümde yüzde doksan oranında görme kaybı var. Ayrıca MS hastasıyım başkasının yardımı olmadan hareket dahi edemem. Şimdiye kadar örgüt kurmadım da 66 yaşından sonra mı örgüt kuracağım" diye konuştu.

HAKSIZ TUTUKLAMAYA SUÇ DUYURUSU

17 ay tutuklu kalan Mehmet Doğan suç duyurusunda bulundu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na yapılan suç duyurusunda, "Emniyet raporlarında ve devletin elindeki belgelerde açıkça görüleceği üzere paralel yapının hedef gösterdiği kişiler o zamana kadar asayişi ihlal edecek bir tek hadiseye dahi karışmamıştı. Çevrelerinde güzel ahlaklı olarak bilinen kişiler, bir gecede terörist ilan edildi. Dehşetli bir komplo ve senaryo hayata geçirildi. Biz yalnızca hakkın tecelli etmesini istiyor, suç duyurusunda bulunuyoruz" denildi.

SUÇ DUYURUSUNUN ARDINDAN İLK GÖZALTILAR

Mehmet Doğan'ın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na yaptığı suç duyurusunun ardından; Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Parelel yapıya yönelik bu sabah saatlerinde başlatılan operasyonda Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Sungurlar ve Tek Türkiye dizilerinin yönetmeni ve yapımcısı, İstanbul Eski Terörle Mücadele Şube Müdürü ve eski Hakkari Emniyet Müdürü Tufan Ergüder, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, gözaltına alınan isimler oldu.

Samanyolu Grubu başkanı Hidayet Karaca gözaltında

Bu sabah saatlerinde yapılan operasyon kapsamında Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca da gözaltına alındı.
Samanyolu Grubu başkanı Hidayet Karaca gözaltında

Emniyet mensuplarının paralel yapıya yönelik bu sabah saatlerinde 3 ilde eş zamanlı olarak başlattığı operasyon kapsamında Samanyolu Televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın gözaltına alındığı belirtildi.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Paralel yapı iddialarına ilişkin yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınan Samanyolu TV ( STV) Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, sağlık kontrolünden geçirildi. İstanbul'da sabah saatlerinde paralel yapı iddialarına ilişkin başlatılan operasyonda gözaltına alınan STV Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, sağlık kontrolü için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Polis eşliğinde hastaneye gelen Karaca'nın ardından eşi ve oğlu da hastaneye geldi.

Karaca, kendisini hastanenin çıkışında bekleyen basın mensuplarına, 'Çok konuştum artık konuşmayacağım' dedi.

Karaca, sağlık kontrolünün ardından tekrar emniyete götürüldü.

"GÖZALTI KARARI UYGULANMADI"

Karaca'nın avukatı Fikret Duran "Hidayet Bey ile birlikte kurumdan yaklaşık 10 çalışan hakkında gözaltı ve arama kararları var. Tabii gözaltı kararı uygulanmadı onların daveti gerçekleşti biz de emniyet müdürlüğüne gidip ifademizi vereceğiz" diye konuştu.

İşte gözaltına alınanlar listesi

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen operasyon kapsamında, aralarında medya çalışanları ile 5'i tutuklu bazı polislerin bulunduğu 37 kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

İşte o isimler:
*Samanyolu televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca
*Sungurlar dizisinin yapımcısı Salih Asan
*Sungurlar dizisinin Yönetmeni Engin Koç
*Tek Türkiye dizisi senaristlerinden Makbule Çam Alemdağ
*İstanbul Eski Terörle Mücadele Şube Müdürü ve eski Hakkari Emniyet Müdürü Tufan Ergüder
*Tek Türkiye dizisi senaristlerinden Elif Yılmaz
*Erzurum'da bir komiser...
*Eski İstanbul Asayiş Şube Müdürü Ertan Erçıktı
*Eski İstanbul Organize Şube Müdürü ve Siirt eski Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğlu avukatıyla teslim oldu.
*Batman ve Mardin'de bir komiser ile 2 polis
*Biri Elazığ'da, diğeri Tunceli'de olmak üzere 2 polis gözaltına alındı
*Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı hakkındaki 'gözaltı kararı' avukatına tebliğ edildi. Gözaltına alınacak isimler arasında gazeteci Nuh Gönültaş da bulunuyor.

TUFAN ERGÜDER GÖZALTINDA

İstanbul Eski Terörle Mücadele Şube Müdürü ve eski Hakkari Emniyet Müdürü Tufan Ergüder gözaltına alındı.

Operasyon kapsamında polis ekipleri sabah saatlerinde Beylikdüzü Yakuplu'da bululnan Marmara Evleri 3'e geldi.

Ekipler sitenin güvenlik görevlileriyle birlikte 'A1' Blok'a girdi. Burada yaşayan İstanbul Eski Terörle Mücadele Şube Müdürü ve eski Hakkari Emniyet Müdürü Tufan Ergüder polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Fethullah Gülen'i ilk kez açığa düşüren o vaaz

TUFAN ERGÜDER EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE GETİRİLDİ

Öte yandan operasyon kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ile eski Hakkari Emniyet Müdürlüğü görevlerinde bulunan Tufan Ergüder de İstanbul Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcılarından Hasan Yılmaz tarafından yürütülen soruşturmada, hakkında gözaltı kararı bulunanlar arasında Sungurlar dizisinin yapımcısı Salih Asan, Sungurlar dizisinin yönetmeni Engin Koç, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, gazeteci Nuh Gönültaş, Tek Türkiye dizisinin senaristi Ali Kara, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Tufan Ergüder bulunuyor.

Şüphelilerin tamamının evinde veya iş yerlerinde arama kararının bulunduğu belirtildi. Soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın şüpheliler hakkında, "Türkiye Cumhuriyeti devleti egemenliğini ele geçirmek amacıyla baskı, yıldırma ve tehdit yöntemlerini kullanıp, örgütsel yapı oluşturarak, bu yapılanma altında iftira, kişi hürriyetinden yoksun kılma ve belgede sahtecilik suçları" yönünden işlem yapacağı öğrenildi.

STV GRUP BAŞKANI KARACA GÖZALTINDA


Emniyet mensuplarının paralel yapıya yönelik bu sabah saatlerinde 3 ilde eş zamanlı olarak başlattığı operasyon kapsamında Samanyolu Televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın gözaltına alındığı belirtildi.

ZAMAN GAZETESİ GENEL YAYIN MÜDÜRÜ DUMANLI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerin geldiği bir başka adres ise Zaman gazetesinini bulunduğu Yenibosna'ydı.

Polis, gazetenin okuyucularının bulunduğu bina önünde bir süre bekledikten sonra ayrıldı.

Hakkında gözaltı kararı bulunan Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı daha sonra gazetecilere açıklama yaptı.

Soruşturma kapsamında Tek Türkiye dizisinin senaristi Ali Kara ve bir oyucu Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne polisler nezaretinde getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi.

ESKİ ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRÜ ERTAN ERÇIKTI GÖZALTINA ALINDI

Paralel yapı iddialarına ilişkin düzenlenen operasyon kapsamında Eski Asayiş Şube Müdürü Ertan Erçıktı da gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen Erçıktı, 'Bu, yıldönümü operasyonu' dedi.

Paralel yapı iddialarına ilişkin düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüpheliler, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.

ESKİŞEHİR'DE 2 GÖZALTI

İstanbul merkezli düzenlenen "paralel yapı" operasyonu çerçevesindeki soruşturma kapsamında, Eskişehir'de 2 kişi gözaltına alındı.

Eskişehir'de sabah saatlerinde gerçekleştirilen operasyonda, kentte çekimleri süren Samanyolu TV'nin Sungurlar dizisinin yapımcısı Salih Asan ile yönetmeni Engin Koç, emniyet güçleri tarafından evlerinden alınarak, sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü.

Koç ile Asan, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne getirildi. İfadeleri alınan Koç ve Asan, daha sonra polis tarafından İstanbul'a nakledildi.

ANKARA'DA 1 GÖZALTI KARARI

Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul'daki soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan bir polisin başkentteki adresine gitti.

Zanlı'nın adresinde olmadığı tespit edildi. Emniyet mensubunun yakalanması için çalışma sürdürülüyor.

DİZİ YAZARI ALEMDAĞ VAN'DA GÖZALTINA ALINDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında, Van Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, dizi yazarı Makbule Çam Alemdağ'ın kent merkezindeki evine sabah saatlerinde operasyon yapıldı.

Operasyonda gözaltına alınan Alemdağ'ın, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İstanbul'a gönderildiği öğrenildi.

ERZURUM'DA KOMİSER GÖZALTINDA

İstanbul merkezli "paralel yapı" operasyonu çerçevesinde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında, Erzurum Emniyet Müdürlüğünde görevli ismi açıklanmayan bir komiserin gözaltına alındığı belirtildi.

Komiserin, emniyetteki işlemlerin ardından İstanbul'a gönderildiği öğrenildi.

ŞANLIURFA'DA DA BİR POLİS GÖZALTINDA

İstanbul merkezli yürütülen operasyon kapsamında Hilvan Emniyet Müdürlüğü personeli olan ve daha önce yürütülen operasyonda gözaltına alınıp serbest bırakıldıktan sonra açığa alınan polis memuru M.A.D. bu saban yeniden gözaltına alındı. Terörle Mücadele Şubesi polisleri tarafından evinde gözaltına alındıktan sonra Şanlıurfa'ya getirilen polis M.A.D.'nin işlemlerinin ardından uçakla İstanbul'a gönderileceği bildirildi.

Şamil Tayyar'dan operasyon açıklaması!

Ekrem Dumanlı'nın ifadeye gitmemesinin sebebini değerlendiren Şamil Tayyar, bir algı oluşturulmak ve yabancı basına servis edilmek üzere bir fotoğraf ortaya çıkarılmak istendiğini söyledi.

Bugün sabah saatlerinde paralel yapının medya ayağına yönelik gözaltı kararlarının ardından, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ifade vermek üzere Emniyet'e gitmişti. Ancak, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı bu daveti geri çevirmiş, "gazetedeyim, gelsinler beni alsınlar" şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

Dumanlı'nın bu davranışını, AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar A Haber ekranlarında yorumladı.

"Cemaat"in yıllar önce yaptığı operasyonları, sabaha karşı saat 4'te, 5'te yapılan baskınları, basılan medya binalarını hatırlatan Tayyar, bugün yapılan operasyonda böyle bir baskın eyleminin söz konusu olmadığını belirtti.

Şamil Tayyar, "medya binaları basılmak yerine, haklarında gözaltı kararı olan kişilerin ifade vermek üzere Emniyet'e davet edildiğini söyledi.

DUMANLI "GAZETE BİNASI BASILDI" ALGISI OLUŞTURMAK İSTEDİ

Hidayet Karaca'nın ifade vermek üzere Emniyet'e gittiğini, ancak Dumanlı'nın gazete binasında beklediğini hatırlatan Tayyar, Dumanlı'nın bu davranışının aslında "gazete binası basıldı" algısı oluşturup, bir infial amaçladığını ifade etti.

YABANCI BASINA SERVİS EDİLMEK ÜZERE GÖRÜNTÜ VERDİLER

Öte yandan Şamil Tayyar, Ekrem Dumanlı'nın gazete binasındaki gözaltı görüntülerinin yabancı basına servis etmeyi amaçladığını belirtti.

Eski Şube Müdürü Mutlu Ekizoğlu da Emniyet'te

Eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü ve Siirt Eski Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğlu avukatıyla birlikte emniyete teslim oldu.
Eski Şube Müdürü Mutlu Ekizoğlu da Emniyet'te

14 Aralık operasyonu kapsamında hakkında gözaltı kararı çıkarılan Ekizoğlu saat 12.25 sıralarında avukatıyla emniyete geldi. Ekizoğlu, emniyetin misafir giriş kapısından içeri girdi.

Başsavcı'ndan operasyon açıklaması!- Tıklayın

"ŞİKE" VE "ERGENEKON" OPERASYONLARINI YÖNETTİ

Ekizoğlu, Ergenekon ve Şike operasyonunu yöneten emniyet müdürüydü. Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü yapan Ekizoğlu, daha sonra Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Organizeden Sorumlu İl Emniyet Müdürlüğü görevlerini yürütmüştü. 1. sınıf emniyet müdürü olan Ekizoğlu, Siirt Emniyet Müdürü olarak atanmıştı. Ekizoğlu, aynı operasyonda gözaltına alınan Tufan Ergüder ile birlikte çalışmıştı. Ergüder, Terörden Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısıyken Ekizoğlu, Terörle Mücadele Şube Müdürü olarak atanmıştı.

AZİZ YILDIRIM: BEN ÜYE YAPMIŞTIM

Ancak Ekizoğlu'nun isminin öne çıktığı operasyon, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da gözaltına alındığı Şike Operasyonu olmuştu. Yıldırım, gözaltına alındığı sırada çekilen fotoğraflarının basına sızdırılmasında Mutlu Ekizoğlu'nu suçlamış daha sonra Habertürk'e verdiği bir röportajda "Mutlu Ekizoğlu'nu Fenerbahçe'ye ben üye yaptım şimdi de Disiplin Kurulu'na verdim" demişti.

İŞTE GÖZALTINDAKİ İSİMLER

Hidayet Karaca
Ekrem Dumanlı
Fahri Sarrafoğlu
Hüseyin Gülerce
Ahmet Şahin
Nuh Günültaş
Naci Çelik Berksoy
Ali Samim Noyan
Ali Kara
Elif Yılmaz
Radiye (Ebru) Şenvardar
Hikmet Tombulca
Salih Asan
Makbule Çam (Elamdağ)
Engin Koç
Tufan Ergüder
Mutlu Ekizoğlu
Ertan Erçıktı
Mustafa Kılıçarslan
Ferdi Taşkaya
Ayhan Akça
Mehmet Ali Doğan
Ali Cihan
Mustafa Uyanık
Halit Akbulut
Çetin Öztürk
Rıfat Aslan
Erdem Kısa
Mustafa Altunbulak
Yakup Ergün
Recep Güleç
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekrem Dumanlı gözaltına alındı - Gözaltındakilerin tam listesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN