Türkiye'nin en iyi haber sitesi

270 bg gücünde 37 tonluk ekskavatör

Giriş Tarihi: 17.12.2014 14:04
270 bg gücünde 37 tonluk ekskavatör

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, günden güne büyüyen ve gelişen Melikgazi İlçesinde alt yapı çalışmalarında daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile ağır iş makinesi araç parkını genişlettiklerini bildirdi.

Yeni açılacak yol yapımı ile temel kazısı ve arazi düzenleme işlerinde çalışma saatini kısaltarak yatırım daha önce yerine getirebilmek istediklerini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, yeni alınan bu büyük ölçekli kazma ve yükleme iş makinesi ile alt yapı hizmetlerin daha kısa sürede yerine getirileceğini belirtti.

Daha kısa sürede daha çok alan da…

Yeni alınan ve kendi ağırlığı 37 ton olan hem kazma hem de yükleme kapasitesi bulunan ekskavatör iş makinesi ile kanal açma, yol genişletme, arazi düzenleme gibi büyük çaplı çalışmaların yerine getirileceğini vurgulayan başkan Memduh Büyükkılıç yeni alanın araçlar ile ilgili olarak şunları söyledi.

"Melikgazi İlçesinin yerleşim alanı büyümekte ve bu fiziki büyümeye paralel olarak nüfusu artmaktadır. İlçe sınırları içerisinde 81 mahallemiz bulunmaktadır. Geniş bir alanda daha etkin ve verimli bir hizmet için teknolojinin her türkü yeniliklerini ve araçlarını kullanıyoruz. Daha kısa sürede daha çok alan da alt yapı çalışması yapılmış olacak. Bu amaç ile 37 tonluk 270 bg motor gücünde hem kazıcı hem de yükleme işi yapabilen 336-DL M model ekskavatör satın alınmıştır. Alınan bu araç da uydu takip sistemi, geri plan kamera sistemi ve klima özellikleri bulunmaktadır. Paletti bu iş makinesi ile araziler bundan böyle dantel gibi işlenecektir. Bu araçlar ile iş makinesi sayısı 70'e ulaşmış oldu " dedi.
Araziler bundan böyle dantel gibi işlenecek…

Başkan Memduh Büyükkılıç, yeni alınan büyük ölçekli araç ile alt yapı hizmet alanında hizmette verimliliğin artırıldığını sözlerine ekledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
270 bg gücünde 37 tonluk ekskavatör
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN