Türkiye'nin en iyi haber sitesi

23 Aralık Salı

nı sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 23.12.2014 15:31 Güncelleme Tarihi: 23.12.2014 15:37
Astroloji günlük burç yorumları 23 Aralık Salı
Burç yorumlarınızı merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, haftanın ilk günü olması sebebiyle haftanın ilk gününe nasıl başlayacaksınız, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

FİLİZ ÖZKOL'UN BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Planlarınızı gizli tutmalı ve olayların boyutları ile ilgili düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Kendinizi yenilemek istemenize rağmen, bazı engellerin düzelmesini beklemelisiniz. . Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız Siz her zaman gizliliğe karşı olmanız sizi zorlayacaktır.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Dikkat çekici bir gününüzdesiniz. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. Pratik yapınızı her alanda gösteriyorsunuz. Enerjinizin depolandığını görecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bugün ikilem yaratan sorunlardan uzak kalmayı başarmalısınız. Bazen sizi anlamak zorlaşabiliyor.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Nedenini anlayamadığınız bir gerginlik söz konusu. Size söylenen her şeyi ters algılıyorsunuz. Partnerinize istemeden sarf edeceğiniz konuşmalar, tartışmaları da beraberinde getirecektir. Ayrıca ailenizle ilgili eski sorunlar gündeme gelebilir. Dikkatli olmalısınız. Olayların yönünü biraz da zaman belirleyecek.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Güneş ve Merkür karşıt burcunuzda ilerlerken, aşk ilişkilerinizi irdelemek zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizin her türlü hareketlerinize kısıtlama getirmesini kabul eden bir yapınız yok. Aşkta kendinize aşırı güvenmeniz, sahiplenme duygunuzu da artırıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerin güçlü olanları ile iş birliği içinde olmayı tercih edeceksiniz.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Bugün harcamalarınız konusunda tereddütleriniz var. Güçlü bir sorumluluk duygusu içinde hareket edeceğiniz ortamlarda, arzularınızı gemlemek zorunda kalmak, canınızı sıkmamalı. Maddi konularda çekimser davranacak ve paranızın değerini bileceksiniz.. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın tam zamanı.

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Gün
eşin Oğlak burcuna geçmesiyle, yardım sever duygularınızın atağa kalkmasına neden oluyor. İçsel dengenizi mükemmel olması sayesinde çözümleyici tarafınız ortaya çıkarıyor. Sosyal aktivitelerinizde enerjik yapınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemeli ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. Kişisel hırslarınızı sosyal ilişkilerinizle birleştirebilirsiniz.

TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

Yatırımlar ve kazançlar konusunda bazı beklentiler içinde olacaksınız. Düşündüğünüz her şeyi ertelemenizde yarar var.. Finans konularına olumlu yaklaşımlarınız var ve olayların mantıksal yönlerine yorum getiriyorsunuz. Bazı konularda düş kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, karşılaşacağınız olumsuz olaylara karşı hazırlıklı olun.

AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Kişisel egolarınızın zararlı olabileceğini sizde fark ediyor ve hedefleriniz konusunda kendinize bazı sınırlamalar getiriyorsunuz. Ortak iş yaptığınız kişilerle birlikte alacağınız kararlar konusunda, istenmeyen pürüzler çıkabilir. . İş yaşantınızda sevmediğiniz kişilerle çalıştığınız zaman, motivasyonunuz düşüyor.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Çevrenize yardımcı olmak istediğiniz bir gün. Fakat sizden beklenen isteklerin fazlalığı karşısında bocalamanız mümkün. Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken, geçmiş anılarınız da canlanabilir. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde, bazı paylaşımlara ihtiyacınız var. Sevdikleriniz sizi anlamalarını beklediğiniz bir gün içindesiniz.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Ay, güneş, Merkür, ve Venüs burcunuzda ilerliyor. Karşılıklı ilişkilerinizde gücünüzü farklı bir şekilde karşı tarafa yansıtabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Değişim içindesiniz ve fikirlerinizi hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz. Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz. Önemli aşamalardan geçtiğinizi başkalarının anlamayacağını zannediyorsunuz.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Ay'ın konumu bilinçaltınızı etkilemeye devam ediyor. Huzursuz bir tutum sergileyerek, sizin hakkınızda ki fikirlerini öğrenmeniz mümkün değil. Bulunduğunuz ortamlarda şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden, arkadaşlarınızın tenkitine maruz kalabilirsiniz. Bazı konularda kendinizi ispat etmenize gerek yok.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün, her şeye meraklı bir yaklaşım içindesiniz. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız. Sağlam ve kalıcı düşünceler içindesiniz. Arkadaşlarınızla aranızda kuracağınız diyalog sayesinde başarılı organizasyonlara gireceksiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astroloji günlük burç yorumları 23 Aralık Salı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN