Türkiye'nin en iyi haber sitesi

45'inci yılda 45 fotoğrafla Evgin

Giriş Tarihi: 24.12.2014
45'inci yılda 45 fotoğrafla Evgin

Türk Pop Müziği'nin duayenlerinden Erol Evgin 45'inci sanat yılını "Erol Evgin 45 Yıl Dile Kolay" isimli fotoğraf sergisiyle kapatıyor. Sergi, yılbaşı gecesine kadar açık kalacak

Türk Pop Müziği'nin duayenlerinden Erol Evgin, yeni yılı "Erol Evgin 45 Yıl Dile Kolay" isimli fotoğraf sergisiyle karşılıyor. Yılbaşı akşamı Silence İstanbul Otel'de müzikseverlerle buluşacak olan Erol Evgin, sevenlerine sürpriz yaparak onları yılbaşı akşamı sahne alacağı otelde "Erol Evgin 45 Yıl Dile Kolay" isimli fotoğraf sergisiyle buluşturdu.

SERGİ GELİRİ ÇOCUKLARA GİDECEK
Erol Evgin'in, 1969'dan günümüze uzanan sanat kariyerindeki 45 özel fotoğrafının yer aldığı sergi; 31 Aralık'a kadar açık kalacak. Sergilenen fotoğraflar yeni yılda satışa sunularak, elde edilen gelirle TOÇEV'le birlikte; hapishanede doğan ve büyüyen çocuklar için yapılacak olan oyun parkının inşaasında kullanılacak. Oyun parkına Erol Evgin ismi verilecek. Evgin kendisi için ayrı bir anlam ifade eden bu projenin çok hayırlı bir işe vesile olmasından dolayı büyük onur duyduğunu söyledi. Evinde binlerce dokümanlık arşiv olduğunu ve fotoğrafları seçmekte zorlandığını belirten Evgin, daha sonra ünlülerle birlikte yer aldığı fotoğraflardan oluşan bir sergi daha açmayı planladığını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
45'inci yılda 45 fotoğrafla Evgin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN