Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Astroloji günlük burç yorumları 27 Aralık Cumartesi

Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 27.12.2014 09:15
Astroloji günlük burç yorumları 27 Aralık Cumartesi
Burç yorumlarınızı merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, haftanın ilk günü olması sebebiyle haftanın ilk gününe nasıl başlayacaksınız, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

FİLİZ ÖZKOL'UN BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Hedeflerinizi iyi seçiyorsunuz. Enerjinizin gücü karşısında birtakım hatalar yapabilirsiniz. İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün bir çok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte bir çok organizasyon gerektiren çalışmalar içinde olacak ve yaptığınız işlerden duygusal tatminler sağlayacaksınız

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Duygusal güvene ihtiyacınız var fakat bunu etrafınızdaki kişilere belli etmekten çekiniyorsunuz. Planlarınızı gizlemek için yeterli nedenleriniz mevcut. Bugün, kendinizi yalnız hissediyor olmanızın tek nedeni, değerinizin anlaşılmaması ve isteklerinizdeki aşırı yoğunluk artışı. Kendinize zaman ayırmalısınız.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Maddi güvenin önemli olduğunu geçte olsa fark ediyorsunuz. İsteminiz dışında gerçekleşecek olaylar karşısında, karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok. Bugün dert dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Akıl vermek hoşunuza gidecektir. Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Çevrenize şüpheci yaklaşmaktan vazgeçin.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Duygusal konularda patlamalar yaşayacağınız özel günlerden biri. Partnerinizle aranızda önlemeyen çekim söz konusu. Fakat sizin duygularınızı anlamak çok zor. Bugün kıskançlık dürtülerinizi bastırmak zorundasınız. Sosyal yaşamın renkli yönü, birlikteliğinizi olumsuz etkileyecektir..

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Çevre iletişimine önem verdiğiniz bir gün. Sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin bir araya gelmesi ile yapacağınız işbirliği, yaşamınıza istediğiniz hareketi kazandıracaktır. Çevre motivasyonunuzun yoğun olması ve arzuladığınız sıra dışı aksiyonların içinde bulunmak, ufkunuzun genişlemesi açısından olumlu katkıları olacaktır.,

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Aynı anda bir çok zincirleme kombinasyon içinde olacaksınız. Bugün, yaratıcılığınız konusunda çekimser davranabilir ve gerekli güveni verecek dostlara ihtiyaç duyabilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirme adına başarılı adımlar atıyorsunuz.. Arkadaşlarınız, duygusal problemlerine sizi ortak etmek isteyeceklerdir.

TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Fakat güven duygunuzun eksik olmasından kaynaklanan problemler söz konusu.

AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Ortak iş yaptığınız kişilerin geleneksel tavırları, tarzınıza uygun gibi görülebilir. Fakat, iş yaşantınızda sinirli ve kendi kurallarınızın uygulanmasından hoşlandığınız bir gün. Eleştirici ve mükemmel davranışlarınızın altında, kendi gücünüzün ispatı yatıyor. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizde olumsuzluk yaratabilir.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

İdeallerinizin sınırı yok. Bugün sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Yaşantınıza daha fazla aksiyon kazandırmak istiyorsunuz. Gücünüzün sizi doğru yerlere götüreceğinden emin olabilirsiniz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda fikirlerinizle dikkat çekmeyi başaracaksınız.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Sakin görünen gizli bir inatçılığınız var. Bugün, duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi , karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Uzun vadeli çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Yatırımcı yönlerinizi arka plandaki işlerinizle, başarılı bir şekilde koordine edeceksiniz.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Hedefleriniz konusunda sır vermek istemediğiniz ve duygularınızı gizleme ihtiyacı içinde olacağınız bir gün. Duygusal sezgilerinizin güçlü olmasından dolayı, kendinize her konuda güveniyorsunuz. Bugün, dostlarınızla farklı bir konuda fikir alış verişi içinde olacaksınız. Kabuğunuza çekildiğiniz zaman, sizi anlamak zorlaşıyor.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Sosyal yaşantınızda değişimlerin ve yoğunluğun söz konusu olduğu bu günde, özel arkadaşlarınızı aramak isteyeceksiniz. Hareketli yapınıza uygun bir gün geçirmek için her türlü şart sizden yana olacak. Çekiciliğinizi, yaratma gücünüzle birleştirdiğiniz zaman, sevdiklerinizi kendinize daha fazla bağlayabiliyorsunuz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astroloji günlük burç yorumları 27 Aralık Cumartesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN