2015 Milli Piyongo online bilet sorgulama sayfası

Milli Piyongo sonuçlarına sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. idaresi tarafından düzenlenen ve 31 Aralık'ta gerçekleştirilen özel yılbaşı çekilişi için çok az zaman kaldı. İşte ayrıntılar

Giriş Tarihi: 30.12.2014 11:21 Güncelleme Tarihi: 1.1.2015 10:39
2015 Milli Piyongo online bilet sorgulama sayfası

2015 Milli Piyongo İdaresi bilet sorgulama

10 yıldır yapılan büyük ikramiye çekilişlerinde toplam 295 milyon lira dağıtıldı. Çekilişlerde büyük ikramiyelerin tamamı çeyrek bilete çıkarken, 10 yılda 40 kişi büyük ikramiye sayesinde zengin oldu. Biletlerin satış işlemi, yılbaşı çekilişinin yapılacağı 31 Aralık Çarşamba günü itibariyle sona erecek.

Milli Piyongo da büyük ikramiyeyi kazanma ihtimali normal çekilişlerde 600 binde bir olurken, bu oran yılbaşı çekilişinde 10 milyonda bir olarak hesaplanıyor. 2015 Çekiliş Sonuçları heyecanla beklenmeye başlandı! Büyük ikramiye tam 50 milyon lira..

Milli piyongo bileti çeyrek bilet 12,5, yarım bilet 25, tüm bilet 50 tl olarak belirlenmiştir. Bu seneki Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi'nin büyük ikramiyesi belli oldu. Milli piyango yılbaşı özel çekilişi büyük ikramiye tutarı ise 50 mılyon tl olarak belirlenmitir. Tüm çekiliş sonuçları mevcut olan çekilişde dağıtılan toplam ikramiyeleri de içermektedir. Veriler Milli Piyango İdaresi`nden alınacaktır.

MİLLİ PİYANGO ONLİNE BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLA

2015 Milli Piyango Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi'nde şanslı rakamlar hangileri olacak?
Her yıl Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştirilen Yılbaşı Özel Çekilişi milynolarca kişinin hayallerini süslüyor.
Milli Piyango İdaresi bu yıl çekilişinde büyük ödül olarak 50 Milyon TL verecek. Sonuçlar hem internetten hem de telefonla öğrenenilebilecek.

MPİ tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere de yer verildi;

1 adet 5 milyon lira,
1 adet 3 milyon lira,
1 adet 2 milyon lira,
1 adet 1 milyon lira,
5 adet de 500 bin lira yılbaşı dağıtılacak diğer büyük ikramiyeler arasındadır.

BİLET VEYA KUPON ARKALARININ İMZALANMASI BİR YARAR SAĞLAR MI?

Milli Piyango İdaresine ait tüm şans oyun biletlerinin arkasına ad ve soyadının yazarak imzalanması güvenlik açısından önerilir. Ayrıca ikramiye kazanan talihlilerden, ikramiyelerini almak için Milli Piyango İdaresi veya şubelerine başvurduklarında biletlerin kendilerine ait olduğunu ispatlamak için biletlerin arkasına ad ve soyad yazıp imzalamaları istenir. Sayısal oyunların kuponları ise oyun oynama aracıdır

PİYANGO BİLETİNİZE İKRAMİYE ÇIKTIĞINDA İKRAMİYENİZİ NEREDEN ALACAKSINIZ?

Milli Piyango biletinin son 3 ( üç ) rakamına kadar isabet eden ikramiye tutarlarını Milli Piyango gezici ve sabit bayileri ödemek zorundadır. Bu bayiler son dört veya beş rakamına göre isabetli biletlerin de ikramiyelerini ödeyebilirler. Bu tutarlar üzerindeki ikramiyeler bayi ödeme yetkisi dışındadır.

Başbayiler ile sanal ortam bayileri İdare ile imzaladıkları sözleşmede belirtilen tutara kadar olan ikramiyeleri öderler.
Yılbaşı çekilişi için bilet kupürlerine bakılmaksızın, 1.000.000.- ( Bir milyon TL. ) ve daha büyük ikramiyeler, yıl içerisinde yapılacak diğer çekilişlere ait büyük ikramiye Genel Müdürlükçe, bunların altında kalan diğer ikramiyeler Milli Piyango Şube Müdürlüklerince ödenir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2015 Milli Piyongo online bilet sorgulama sayfası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN