Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çift penisli yazar hayatını anlattı

6 milyon erkek bebekten yalnızca birinde görülme oranına sahip. Kimliğini asla açıklamayı düşünmediğini söyleyen yazar, Reddit isimli internet sitesine yaptığı itiraf olay yarattı.

Giriş Tarihi: 2.1.2015 15:49 Güncelleme Tarihi: 20.1.2015 12:09
Çift penisli yazar hayatını anlattı

Daily Mail'de yer alan habere göre tıptaki adıyla Diphallia yani çift penisli olarak doğan adam 1609 yılından beri görülen 1000'inci vaka. Diphallia 6 milyon erkek bebekten yalnızca birinde görülme oranına sahip. Kimliğini asla açıklamayı düşünmediğini söyleyen adam, "Eğer kimliğimi açıklarsam o andan itibaren ben sadece 'çift penisli adam' olacağım ve ben olmaktan çıkacağım.

KASAP, BAKKAL BENİ GÖRMEK İSTEYECEK

Kasap, bakkaldaki adam herkes benim durumumu bilecek ve hepsi meraklı sorular sorarak, durumu görmek isteyecekler. Böyle düşünürseniz kimliğimi açıklamanın parlak bir fikir olmadığını anlarsınız." dedi. Genellikle çift cinsiyetli doğan insanların daha yaygın olmasına karşın, çift penisli doğan insanlar oldukça nadir görülür. Annesinin daha önce 2 defa düşük yaptığı için oğlunun durumunu ortadan kaldırmak için bir cerrahi müdahaleyi kabul etmediğini söyleyen genç adam bu karardan memnun olduklarını söyledi.

ERGENLİĞİM CEHENNEM GİBİ GEÇTİ

1989 yılında doğan genç, ailesinin "cehennem gibi" geçen ergenlik yıllarında kendisine çok destek olduğunu ve kendisinin bir "ucube" değil de çok özel bir insan olduğunu sürekli ona anlattıklarını belirtti.

ANNESİ CERRAHİ MÜDAHALEYİ KABUL ETMEMİŞ

Genellikle çift cinsiyetli doğan insanların daha yaygın olmasına karşın, çift penisli doğan insanlar oldukça nadir görülür. Annesinin daha önce iki defa düşük yaptığı için oğlunun durumunu ortadan kaldırmak için bir cerrahi müdahaleyi kabul etmediğini söyleyen genç adam bu karardan memnun olduklarını söyledi.

KİMİSİ PENİSLERİMDEN BİRİNİN SAHTE OLDĞUNU DÜŞÜNÜYOR

Cinsel tercihlerine ve cinsel hayatına ilişkin bilgileri de buradan veren adam, her iki penisinin tam olarak işlevsel olduğunu anlatırken ikisinin de birbirinden bağımsız olarak hareket edebildiğini belirtti.
Reddit'te (Çift penisli adam) takma ismini kullanan adam online olarak sorulan, "Bu özel durumunuza kadınların tepkisi nasıl oluyor?" şeklindeki soruya, "Kadından kadına değişiyor. Kimisi penislerimden birinin sahte olduğunu düşünürken kimisi de hayrete düşüyor" dedi.
25 yaşındaki genç, halen bir kız arkadaşı ve bir erkek sevgilisiyle birlikte biseksüel bir hayat sürdüğünü belirtti.

DIPHALLIA NEDİR?

- 6 milyon erkek bebek doğumundan birinde görülen bir durumdur.
- Diphallia'ya genellikle başka doğumsal bozukluklar da eşlik eder.
- Diphallia olan çocuklarda genellikle spina bfida denilen ve nadir görülen, omurganın kapanmaması anlamına gelen hastalık riski de diğer bebeklere oranla daha yüksektir.
- Dünyada Diphallia dünyada ilk kez 1609 yılında doktor Johannes Jacob Wecker tarafından saptandı. Dr. Wecker, bu vakanın İtalya'nın Bologna kentinde görüldüğünü söyledi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çift penisli yazar hayatını anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN