Türkiye'nin en iyi haber sitesi

6 Ocak Salı

nı sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre sayfamızdan günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 6.1.2015 09:51 Güncelleme Tarihi: 6.1.2015 09:54
Astroloji günlük burç yorumları 6 Ocak Salı
Burç yorumlarınızı merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, haftanın ilk günü olması sebebiyle haftanın ilk gününe nasıl başlayacaksınız, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

FİLİZ ÖZKOL'UN BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Yakın dostlarınızla birlikte iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bu günde, bazı olaylara radikal çözümler üretmenin zevkini yaşayacaksınız. Olayların sonrasını görmeden, hiçbir olaya evet demiyor ve sonuçlarda haklı olan siz oluyorsunuz. Bugün, çabalarınızın olumlu geliştiğini görmek sizi sevindirecek. Farklı bakış açınız ufkunuzu genişletiyor.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

İdeallerinizle yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz.. Bugün, güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Beklentilerinizde acele etmeden kendinizi ifade etmenin yollarını bulabilirsiniz. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Şanslı bir gün içindesiniz. Duygusal beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekebilir. Bulunduğunuz ortamlarda birçok kişinin gözü üzerinizde olacak ve sizin öz güveninizin gelişmiş olmasından dolayı olayları kolay bir şekilde özümleyebileceksiniz. Bugün, şansınıza güvenmelisiniz.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Çevrenizle olumlu ilişkiler içinde olmanız, birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bugün, duygusal alış veriş içinde olduğunuz kişilerin bazı destekleri üzerinizde hissedeceksiniz. Çevresel ilişkilerinizde detayların çok önemli olduğu bir gün içindesiniz. Her zamanki kuşkucu tavırlarınızla olayları farklı boyutlardan değerlendiriyorsunuz

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Ortak çalışmalara olumlu baktığınız gün içinde, duygusal yönlerinizi ortaya çıkarmadan önce ince detayları gözden geçirmelisiniz. Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü, aynı zamanda başarılı olma konusunda size destekleyici bir zemin hazırlıyor. Sevdiklerinizin işlerine çok fazla karışmamalısınız.

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda, ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Bugün, disiplinli davranmakla bir çok başarıyı garantileyebilirsiniz..

TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların, ödülünü beklemeniz en büyük hakkınız.. Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz. Duygusal tatmin sağlayacağınız konuların sizi engelleyeceğini düşünerek, ikili ilişkilerinizde yanlış konular üzerinde yoğunlaşmamalısınız.

AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Bugün Ay'ın konumu, olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Ayrıca, yatırımlar konusunda inatçı bir tablo çiziyorsunuz. Kendinize yeterince güvenmenize rağmen, karşılaştığınız problemlerde etkin olamıyorsunuz.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Maddi konularla ilgili bazı gizlilik söz konusu olabilir. Bugün Ay'dan aldığınız etki sizi bağımlı olduğunuz konularda daha yaratıcı yapıyor. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. Yeni oluşumlar için her şey mükemmel gelişiyor. İstediğiniz başarıya çeyrek kaldı.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Ay, karşıt burcunuz Yengeç'te ilerlerken, aşk yaşantınıza romantizm getiriyor. Karşılıklı ilişki içinde olduğunuz kişilerin olumlu etkilerini üzerinizde hissedeceksiniz. Partnerinize isteklerinizi yaptırma konusunda başarılı olacaksınız. Bugün sezgilerinizin yoğunluğu, partnerinizin dikkatini çekebilir. Yaşamınızı kolaylaştırmak için fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Uçuk yönlerinizi sizden daha iyi bilen yok. Bugün katılacağınız toplantılarda oto kontrol sisteminiz çok önemli. Yakın ilişkilerinizde istediğiniz desteği sağlarken, dostlarınız tarafından çok seviliyorsunuz. İletişim konularında istediğiniz performansı yakalayacak, ulaşmak istediğiniz kişiler konusunda zorluk çekmeyeceksiniz.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının da fikirlerini alma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Bugün çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılan her şeyin arkasında farklı şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz. Aile içinde oluşan durumlara karşı yeni bir yapılanma içinde olabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astroloji günlük burç yorumları 6 Ocak Salı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN