Çeki aldı, tatile çıktı

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin 4 ortağından biri olan Niğdeli talihlinin 30 yaşında, işçi ve 2 çocuk babası olduğu ortaya çıktı. Parasını tahsil eden talihli 20 günlük tatile gitti

Giriş Tarihi: 8.1.2015
Çeki aldı, tatile çıktı
Milli Piyango'nun 31 Aralık yılbaşı özel çekilişinde 50 milyon liralık büyük ikramiyenin dört ortağından biri olan Niğdeli milyonerin 30 yaşında, evli, 2 çocuk babası işçi olduğu ortaya çıktı. Bileti satan bayinin sahibi Erkan Ersoy, talihlinin parasını aldığını belirterek, "Talihli 30 yaşlarında yüksek okul mezunu. Bir işletmede işçi olarak çalışıyor. 5 gün sonra bize müracaat ederek biletine para çıktığını söyledi. Ben de arkadaşı aldım notere ve banka müdürüne götürdüm. Banka müdürü ile Ankara'ya gittiler, parayı hesabına aktardılar" dedi. 2 çocuk sahibi olan talihlinin, emekli olan babası ile yaşadığını belirten Ersoy, "Biraz tedirgin kendisi, 20 gün tatile gitti, güney illerinde dinlenecek. Niğde'ye gelecek, kendisi de açıklayabilir. Kardeşimiz çocuklarına ilerisi için yatırım yapmak istiyor. Eğitim kurumlarına katkıda bulunacağını söyledi. Babası ve kardeşleri ile Niğde'de işletme kuracaklar. Kendisine Allah'tan sağlık ve iyi yatırımlar yapmasını diliyorum" diye konuştu.

SAHTE MİLYONER TEDİRGİN ETTİ

Niğde'de büyük ikramiyenin kendisine çıktığını öne sürerek sosyal medyada fotoğraf paylaşan kişinin gerçek talihliyi de tedirgin ettiğini belirten Ersoy, "Bunu görünce biletim acaba sahte mi diye tereddüt etmiş, bana sorduğunda biletinin gerçek olduğunu söyledim, çünkü biletin arkasında bizim bayinin kaşesi var, bilet gerçektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çeki aldı, tatile çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN