Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MPİ sonuçları 12 Ocak Pazartesi

Geçen hafta 2. kez devir eden 12 Ocak'ta daha büyük bir ikramiye ile talihlisini arıyor

Giriş Tarihi: 12.1.2015 11:36 Güncelleme Tarihi: 12.1.2015 12:42
MPİ On numara sonuçları 12 Ocak Pazartesi
ON NUMARA 12 OCAK SONUÇLARI AÇIKLANIYOR

, şans oyunu her pazartesi olduğu gibi, yine 12 ocak pazartesi çekilişi sonuçları bu akşam açıklanacak. Milli Piyango İdaresinin ''MPİ'' resmi web sitesi olan www.mpi.gov.tr 'den sonuçlar açıklanacaktır. Geçen hafta 2. kez devir eden on numara 12 Ocak'ta daha büyük bir ikramiye ile talihlisini bulmaya devam ediyor.

ON NUMARA SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

GEÇEN HAFTA ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

MPİ On Numara 05.01.2015 çekiliş sonuçları açıklandı! Hangi il ve ilçeler kazandı?.Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi yapılan On Numara'nın sonuçları belli oldu sorgulama yapabilirsiniz.
On Numara oyunun bu haftaki çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresince düzenlenen On Numara oyununun 648. hafta çekilişinde büyük ikramiye 2. kez devretti.
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, On Numara oyununda 647. haftanın kazandıran numaraları 02, 03, 05, 07, 11, 13, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 39, 44, 47, 52, 53, 56, 64, 72, 75 ve 76 olarak belirlendi. On Numara oyunun 648. hafta çekilişi devretti.

On Numara Oyununun Özellikleri

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,

8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MPİ On numara sonuçları 12 Ocak Pazartesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN