Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karneleri de kendileri gibi dört dörtlük oldu

Sadece birer dakika arayla dünyaya gelen dördüzler Ahmet , Yusuf, İbrahim ve Yunus, ilk karnelerini aldı. Dördüzlerin karne hediyesi ise babalarıyla birlikte lunapark eğlencesi oldu

Giriş Tarihi: 25.1.2015
Karneleri de kendileri gibi dört dörtlük oldu
İstanbul'da eğitimci Cafer ve Sıdıka Pektaş çiftinin dördüzleri Ahmet , Yusuf, İbrahim ve Yunus ilk karnelerini aldı. Birbirlerine benzeseler de huyları, zevklere ve karakterleri farklı olan dördüzlerin kendileri gibi dört dörtlük olan karnelerin hediyesi ise lunapark oldu. Üsküdar'da oturan çift, 7 Eylül 2009'da tedavi ile dünyaya gelen dördüzlerle 22 yıllık çocuk hasretini de giderdi. Birer dakika arayla dünyaya gelen erkek dördüzlere Ahmet Emin, Yunus Vehbi, Yusuf Salih ve İbrahim Halil adını koydu. Ana Okulu öğretmeni olan Anne Sıdıka Pektaş doğumunun ardından mesleğine ara verip evde dördüzlerine anne öğretmenlik yapmaya başladı. Dördüzler, bu yıl ise Hafize Özal İlkokulu Ana sınıfında okula başladı. Ahmet Emin ile Yusuf Salih bir sınıfa Yunus Vehbi ile İbrahim Halil ise başka sınıfa alındı. İlk karnelerini alan dördüzlerin karne hediyesi ise hafta sonu lunapark eğlencesi oldu.

HER ŞEYLERİ FARKLI

Haydarpaşa Lisesi'nde Müdür Baş Muavini olarak görev yapan baba Cafer Pektaş, dördüzlerin her ne kadar birbirlerine benzese de karakterleri ve zevklerinin tamamen farklı olduğunu söyledi. Anne Sıdıka Pektaş ise "Dördüz evlat annesi olmak çok farklı bir duygu. Dört yürek tarafından kayıtsız şartsız anne olarak sevilmenin duygusu anlatılmaz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karneleri de kendileri gibi dört dörtlük oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN