'Hani bir ömür geçirecektik'

Giriş Tarihi: 5.2.2015
'Hani bir ömür geçirecektik'

Sevgilisi tarafından öldürülen son nefesinde "Hani evlenip bir ömür geçirecektik" dedi. Tek hayali bir yuva kurmak olan genç kızın acı sonu yürek burktu

Kütahya'da sevgilisi (24) tarafından pompalı tüfekle öldürülen 22 yaşındaki , 6 yaşındayken anne ve babasının ayrılmasıyla feleğin sillesini yedi. Azime ve ağabeyi yeniden evlenen annelerinin yanında kaldı. Azime, çileli bir çocukluk ve gençlik dönemi geçirdi. Tek hayali, evlenip hiç tatmadığı aile sıcaklığını ve sevgisini çocuklarına tattırmaktı. Bir medikal mağazasında satış elemanı olarak çalışan İbrahim Keskin'le arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüştü. Ev tutup birlikte yaşamaya başladılar. İstanbul'da gönüllerince eğlenen ikili Kütahya'ya döndükleri gün tartıştı. neden, İbrahim'in eski kız arkadaşı ile görüşmesiydi. İkili sokak ortasında birbirlerini yumrukladı. İbrahim Keskin otomobilinin bagajındaki pompalı tüfeği çıkarıp ateş etti. Azime yere düştü. İbrahim ise kaçtı.

'KENDİMİ KORUDUM'
Yardıma koşanların söylediğine göre Azime'nin son sözleri, "Bunu niye yaptın. Hani evlenip bir ömür geçirecektik" oldu. Genç kız hastanede yaşamını yitirdi. Silahı ile birlikte yakalanan İbrahim Keskin "Bana yumruklar atıyordu. Kalabalığa rezil oldum. Silahıma davrandım. Kendimi korumak ve onu korkutmak istemiştim. Çok pişmanım" diyerek kendini savundu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hani bir ömür geçirecektik'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN