Vahşet Müge Anlı'da ortaya çıktı!

Giriş Tarihi: 6.2.2015 13:50 Güncelleme Tarihi: 6.2.2015 17:40
Vahşet Müge Anlı'da ortaya çıktı!

21 yaşındaki kızın öldürüldüğü atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında anlaşıldı.

atv ekranlarında yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında Kocaeli'nde 22 Ocak günü elleri kesilmiş halde bulunan kadın cesedinin 21 yaşındaki Nuran Dutlu'ya ait olduğu ortaya çıktı.

21 yaşında bir çocuk annesi olan ve eşinden boşanan Nuran Dutlu'nun ailesi 28 Ocak tarihinde kayıp başvurusu yapmıştı. Müge Anlı'nın dünkü yayınında ele aldığı 'kesik el cinayeti' ile ailesi kızlarının öldürüldüğünü, ellerinin kesilerek poşet içinde boş araziye atıldığını öğrendi.

Müge Anlı'ya gelen anne kızının katillerinin bulunmasını istedi.

KİMLİĞİ DÖVMESİNDEN SAPTANDI

Kandıra yolunun Çayırköy mevkiinde 22 Ocak'ta cesedi bulunan, dövülerek öldürüldükten sonra elleri bileklerinden baltayla kesilen kadının 21 yaşındaki Nuran Dutlu olduğu kolundaki 'şeytan' dövmesinden belirlendi. Eşinden boşanan ve 4 yaşında bir kızı olan Nuran Dutlu'nun ölüm haberini bu sabah İstanbul'da katıldığı bir televizyon programında alan Havva Dutlu, teşhis için İzmit'e geldi.

İzmit Kandıra Yolu'nun Çayırköy yakınlarında, yola yakın boş alanda geçen 22 Ocak günü bir bölümü naylona sarılı olarak bulunan cesetle ilgili sır perdesi aralandı. Kocaeli Jandarma Komutanlığı'nca 15 kişiden oluşan özel ekibin araştırdığı cinayetle ilgili olarak tüm ipuçları değerlendirildi.

DÖVMECİLER ARAŞTIRILDI

Jandarmanın özel ekibi, yabancı uyruklu olabileceği ihtimali de değerlendirilen kadının kolundaki 'şeytan' dövmesinden yola çıkarak geniş çaplı araştırma başlattı.

Cesetteki 'şeytan' ve 'dikenli tel' dövmelerinin fotoğrafını çeken jandarma, Kocaeli başta olmak üzere İstanbul, Sakarya, Bursa, Yalova illerinde dövme yapanlara tek tek dolaşarak gösterdi.

Sosyal paylaşım sitesinde paylaşılan fotoğraflardaki dövmeden öldürülen kadının Nuran Dutlu olduğu saptandı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vahşet Müge Anlı'da ortaya çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN