Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aile katliamından dedikodu çıktı

'ta 24 yaşındaki babanın eşini ve 2 çocuğunu öldürüp intihar ettiği katliamın arkasından gelin kaynana kavgası ve dedikodu çıktı

Giriş Tarihi: 8.2.2015
Aile katliamından dedikodu çıktı
'ın Selim ilçesine bağlı Oluklu köyünde, 24 yaşındaki Bilal Durmuş'un, eşi Özlem Durmuş ve 2 çocuğunu öldürüp intihar ettiği katliamın ardından 'dedikodu' çıktı. Büyükşehirlerde inşaatlarda çalışan Bilal Durmuş, zaman zaman ailesini ziyarete geliyordu. Ancak gelinleriyle araları iyi olmayan Durmuş'un anne ve babası, oğullarına "Karınla ilgili köyde iyi şeyler konuşulmuyor" diye şikayet edince mutlu giden evliliği kana bulandı.
EŞİYLE GİTMEK İSTEDİ

Dedikodulardan kurtulmak için eşi ve çocuklarını Kars'tan alarak çalıştığı Kıbrıs'a götürmek istedi. Anne ve babası kabul etmeyince de tartışma çıktı. Bu arada eşi de "Sen beni burada bırakıp Kıbrıs'a gidersen, ben de evi terk ederim" dedi. Sinirle evden çıkan Durmuş bir süre sonra geri döndüğünde eşi ve çocuklarının gitmiş olduğunu gördü.

AİLESİNİ KATLETT İ

Evdeki tüfeği alıp eşinin peşinden giden Durmuş, eşi ile 1 yaşındaki kızı Hatice ve 3 yaşındaki oğlu Hüseyin'i öldürüp intihar etti. Baba Bilal Durmuş'un, ailesini katledip intihar ettiği tüfekle, daha önce oğlu Hüseyin'e fotoğraf çektirip bunu da Facebook'ta paylaştığı ortaya çıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aile katliamından dedikodu çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN