Oğlunu kulakları yüzünden öldürmüş!

Hastane tuvaletinde oğlunu boğarak öldüren anneden tüyler ürperten ifade.

Giriş Tarihi: 10.2.2015 10:52 Güncelleme Tarihi: 10.2.2015 12:02
Oğlunu kulakları yüzünden öldürmüş!
10 yaşındaki öz oğlunu kulağı kepçe diyerek ameliyata soktu; ameliyattan sonra 'Çok çirkin oldu' deyip eşarpla boğarak öldürdü.

Ankara'da bulunan Gazi Hastanesi'nde estetik ameliyat yüzünden bir anne 10 yaşındaki öz oğlunu kendi elleriyle öldürdü. Nurhan S. isimli kadın, 10 yaşındaki oğlu O.S'nin kepçe kulak problemi olduğunu ve bu durumun çocuğun okulda başarısını ve arkadaşlık ilişkilerini etkilediğini belirterek, daha önce kendisinin de doktoru olan Prof. Dr. Metin Yılmaz'a getirdi. Kulağın operasyonla düzeltilebileceği belirlenince, O.S. hastanenin Kulak-Burun-Boğaz (KBB) servisine yatırıldı.

TUVALETTE EŞARPLA BOĞDU, KAÇTI

Geçtiğimiz cuma günü ameliyat edilen O.S, başarılı geçen operasyonun ardından, yataklı servise alındı. Önceki gece saat 02.00 sularında, servis katından zemin kata inen anne, oğul, el ele asansörlerin bulunduğu ara koridorda bir süre gezindi. Daha sonra O.S.'yi kadın tuvaletine götüren anne Nurhan S., tuvalette başından çıkardığı eşarbı ile oğlunu boğarak öldürdü. Daha sonra hastaneden kaçarak Konya Yolu üzerinde araçların önüne atlayan Nurhan S., acil servise kaldırıldı. Burada çocuğunu tuvalette boğarak öldürdüğünü söyleyen Nurhan S.'nin beyanı doğrultusunda tuvaleti kontrol eden hastane yetkilileri, çocuğun cansız bedenini buldu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğlunu kulakları yüzünden öldürmüş!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN