Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim güz dönemi sınav sonuçları tıkla öğren

24-25 Ocak 2015 tarihinde yapılan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi güz dönemi final sınavlarının sonuçları belli oldu. İşte ayrıntılılar

Giriş Tarihi: 3.2.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 11.2.2015 11:52
Anadolu Üniversitesi AÖF Açıköğretim güz dönemi sınav sonuçları tıkla öğren

AÖF güz dönemi final sınavları 24 Ocak ve 25 Ocak tarihlerinde yapıldı. Sınavların ardından gözler sınav sonuçlarının açıklanacağı zamanı bekliyor. AÖF final sonuçları genel olarak 15 gün içerisinde açıklanıyor. Sınavın yapıldığı günden bu yana geçen günleri hesapladığımızda sınav sonuçlarının büyük bir ihtimalle bu hafta sonu açıklanması bekleniyor.

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI TIKLA ÖĞREN


2014-2015 eğitim, öğretim yarıyıl dönemi final sınavları AÖF için 24-25 Ocak tarihlerinde yapıldı. AÖF sisteminde final soruları yayınlandı. Final sorularının ardından şimdi de final sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Sınav sonuçları merakla bekleyen adaylar için yaptığımız araştırmalar neticesinde sınav sonuçlarının büyük bir ihtimale bu hafta sonu açıklanacağına ulaştık.

Genel olarak AÖf sonuçları 15 gün içerisinde ve hafta sonları açıklanıyor. Açıköğretim öğrencileri güz dönemi final sınav sonuçlarını beklerken, bahar yarıyılı ile ilgili bir açıklama geldi. 7 Haziran 2015 günü yapılacak olan genel seçimler dolayısıyla Açıköğretim takviminde değişiklik yapıldı. Adaylar bu değişikliği http://aof.anadolu.edu.tr internet adresinin Akademik Takvim bölümündeki Türkiye Programları sayfasından görebilecekler. AÖF final sınav sonuçları açıklandığı an itibariyle sitemizde yayınlanacaktır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anadolu Üniversitesi AÖF Açıköğretim güz dönemi sınav sonuçları tıkla öğren
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN