Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Okullar tatil mi? İşte olan il ve ilçeler

Tüm yurtta etkisini gösteren soğuk ve yağışlı hava nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitime ara verildi.

Giriş Tarihi: 11.2.2015 09:44 Güncelleme Tarihi: 11.2.2015 10:34
Okullar tatil mi? İşte kar tatili olan il ve ilçeler
İSTANBUL

'da olumsuz hava koşuları nedeniyle ilkokul, ortaokul, liseler ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime 1 gün süreyle tatil edildiği bildirildi.

KÜTAHYA
Yoğun kar yağışı nedeniyle Pazarlar İlçesinde eğitime bir gün ara verildi.

Pazarlar Kaymakamlığından yapılan açıklamada, kar yağışı ve tipi nedeniyle Pazarlar İlçesindeki tüm ilk ve orta öğretim okulları 11 Şubat 2014 Çarşamba gün tatil edildiği bildirildi.Kütahya'nın Hisarcık ilçesi merkez ve köylerinde, yoğun kar yağışı sebebiyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitim-öğretime 11 Şubat Çarşamba günü itibarıyla 1 gün ara verildi.

İlçede gün boyu ve gece de devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi ve köy yollarında ulaşımın aksaması üzerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçe genelindeki tüm ilk ve orta dereceli okulların 11 Şubat Çarşamba günü itibarıyla 1 gün tatil edildiğini açıkladı.

Yoğun kar yağışı sebebiyle Kütahya merkez ile Tavşanlı ilçesinde taşımalı eğitim veren tüm okullarda eğitime 1 gün ara verildiği bildirildi.

Kütahya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle köylerden gelerek merkez ve Tavşanlı ilçesinde taşımalı eğitim gören öğrenciler ile diğer ilçelerdeki tüm ilk ve orta dereceli okulların 11 Şubat Çarşamba tatil edildiği ifade edildi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Okullar tatil mi? İşte kar tatili olan il ve ilçeler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN