'nda 12 ile 136 molotof ele geçirildi

'nda İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin iki binada yaptığı aramalarda 12 el yapımı parça tesirli , 136 ile bomba yapımında kullanılan kimyasal madde ele geçirildi.

Giriş Tarihi: 21.2.2015 22:03 Güncelleme Tarihi: 21.2.2015 22:18
Beyoğlu'nda 12 bomba ile 136 molotof ele geçirildi
İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amirliği ekipleri, Hacı Ahmet Mahallesi'nde bulunan iki binada çok sayıda patlayıcı madde saklandığı yönündeki bir ihbarı değerlendirdi. Ekipler 15 Şubat Pazar günü binalara operasyon düzenledi. Ekipler yaptığı aramalarda 12 el yapımı parça tesirli ile 136 ve çeşitli kimyasal maddeler ele geçirdi.

PARMAK İZLERİ İNCELENECEK

Polis ekipleri, ele geçirdikleri molotof kokteylleri şişelerinde ve patlayıcılarda parmak izleri belirledi. Bu izlerin tespiti için ele geçirilen malzemeler Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü'ne gönderdi. Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amirliği ekipleri, operasyondan sonra binaları takibe aldı. Polisler, binaların çevresinde 24 saat molotof kokteylerini ve el yapımı patlayıcıları bırakan şüphelileri yakalamak için aralıksız beklediği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyoğlu'nda 12 bomba ile 136 molotof ele geçirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN