Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir evlilik, 22 dava

Evlilikleri bir yıl süren İzmirli Popstar yarışmacısı Burcu Ağca ile emlakçı Nafiz Akgün, 10 yılda birbirlerine tam 22 dava açtı. Bazı davalar henüz sonuçlanmadı

Giriş Tarihi: 23.2.2015
Bir evlilik, 22 dava
İzmirli Burcu Ağca, 2005'te bir TV kanalının düzenlediği ses yarışmasına katıldı. İstanbul'da kaldığı otelde Nazif Akgün ile tanışan Burcu Ağca, mutlu bir yuva kurma hayaliyle dünya evine girdi. Malatya'da emlakçılık yapan Nazif Akgün İzmir'e yerleşeceğini söyledi. Ancak iddiaya göre Akgün, genç kadın ile birlikte olduğu anlarda çektiği özel fotoğrafları bazı kişilerin cep telefonu ve mail adreslerine gönderdi. Bunu öğrenen Burcu, 2008'de "Özel hayatın gizliliğini ihlal" suçlamasıyla savcılığa başvurdu. Aynı zamanda boşanma davası da açtı. Burcu Ağca'nın boşanma davasındaki nafaka ve tazminat ısrarı üzerine bu kez Nafiz Akgün, Malatya'da tehdit edildiği iddiasıyla dava açtı.

'YENİ HAYAT KURAMADIM'
Boşanma davası devam ederken aralarında yazışma, konuşma ve görüşme devam eden ikili, tam 22 kez mahkemelik oldu. İzmir ve Malatya Adliyesi'nde görülen davaların bir kısmı halen devam ediyor. Burcu Ağca eski eşi hakkında şunları söyledi: "Boşanıp yeni bir hayat kurmama izin vermedi. Evlendiğimdeki yaşımdan daha fazla davam oldu. Mağduriyetim her geçen gün artıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir evlilik, 22 dava
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN