Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uyuşturucuya tepki için kendini yaktı!

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde çalıştığı gazinoda uyuşturucu satıldığını iddia ederek, uyuşturucu ile mücadele etmek istediğini söyleyerek ağabeyinin mezarı başında üzerine benzin dökerek kendini yakan 29 yaşındaki kadın, 10 ameliyat ve aylarca süren tedavinin ardından hala sağlığına kavuşamadı.

Giriş Tarihi: 23.2.2015 17:52 Güncelleme Tarihi: 23.2.2015 17:56
Uyuşturucuya tepki için kendini yaktı!
Vücudunun büyük bir bölümü yanık halde olan genç kadının, çene dokusuyla boğaz kısmı, nakledilen dokunun çekilmesi nedeniyle birbirine yapıştı. Uyurken bile acı çektiğini, ağzı açık olarak uyuyabildiğini söyleyene genç kadın, "Ne olur bu durumuma bir çözüm bulunsun" diye yardım istedi.

"BİLİNCİM YERİNDE DEĞİLDİ"

Burdur'un Gölhisar ilçesinde bir gazinoda çalışan Zihniye Hüsünbeyi, çalıştığı gazinodaki garson ve bar görevlilerinin uyuşturucu ticareti yaptığını iddia etti. Durumu gazino sahibine de aktarıp şikayet eden Hüsünbeyi bu durumdan dolayı artık çalışmak istemediğini söyledi. Şikayet üzerine garsonların kendisine komplo kurduğunu belirten Hüsünbeyi, 2014 yılı Ekim ayındaki meydana gelen olayla ilgili olarak, "Uyuşturucu satanları patrona şikayet etmek istedim. Patron bana halledeceğini söyledi. Daha sonra garsonlar çalışma saatlerim içerisinde içkimin içerisine uyuşturucu hap atmışlar" dedi.

AÜ'DE ON OPERASYON GEÇİRDİ

Bilinci yerinde olmadığı halde çok sevdiği ağabeyinin mezarı başına gittiğini ve orada üzerine benzin döktüğünü anlatan genç kadın, polisi ve ailesini aradığı ancak sigara içmek için çakmağı ateşleyince yandığını söyledi. Antalya'da Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne getirildiğini belirten Hüsünbeyi, yanıkla ilgili 10 operasyon geçirdiğini belirtti. Son operasyondan sonra çene dokusuyla boyun dokusunun birbirine yapıştığını belirten
Hüsünbeyi, "Boynuma yapılan doku yaması çenemi ve yanaklarımı çekmeye başladı Ağzım açık şekilde uyuyabiliyorum. Doğrulamıyorum bile" dedi.

"HER YERİM YANIK"

Antalya'da bir arkadaşının yanında kaldığını anlatan genç kadın, yaşarken ölmek istemediğini söyleyerek yardım istedi. "Dudak silikonu ya da başka estetik bir şey istemiyorum. Sadece vücudumu geri istiyorum. Her yerim yanık. Ne olur bu durumuma bir çözüm bulunsun. Şu anda bir arkadaşımın yanında yaşıyorum. Onun da durumu yeterli değil. Birikmiş param vardı bitti. Varlıklıyken herkes yanımdaydı ama kötü duruma düşünce kimse yanıma gelmedi. Çok yıprandım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uyuşturucuya tepki için kendini yaktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN