Vahşi te tek ipucu siyah tayt

Giriş Tarihi: 24.2.2015
Vahşi cinayette tek ipucu siyah tayt

Öldürülüp yakıldıktan sonra bir zeytinliğe atılan kadınla ilgili tek ipucu, siyah bir tayt parçası... Polis başka yerde öldürülen kadının şehirli olduğunu düşünüyor

'nın ilçesinde önceki gün bir zeytinlikteki eski barakada hunharca öldürüldükten sonra yakılmış olarak bulunan kadına otopsi yapıldı. Cesedin büyük bölümü yandığı için kadının ölüm şekli belirlenemedi. Yüzünün büyük kısmı yanan cesedin, 20 yaşın üzerinde ve minyon tipli bir kadına ait olduğu sanılıyor. Polisin elindeki en önemli delil ise kadın üzerinde bulunan siyah taytından kalan bir parça... Kırsal kesimde yaşayan kadınların tayt giymeyeceği düşüncesinden hareketle, cesedin şehirli bir kadına ait olduğu düşünülüyor.

KAYIPLAR İNCELENİYOR

Olay yerinde kadının ayakkabılarının bulunamaması, ellerinin arkadan bağlanmış gibi durması ve binada yeni ateş yakılmamış olmasından yola çıkan polis, genç kadının başka yerde boğularak öldürüldükten sonra yakılıp metruk binaya bırakıldığı ihtimali üzerinde duruyor. Polis kadının öldürülüş şekli nedeniyle töre i ihtimalini de değerlendiriyor. Bölgedeki bar ve müzikhol gibi eğlence mekanlarında çalışan kadınları kontrol eden polis, öncelikle kentte koruma altında olan kadınları kontrol edip tamamıyla görüştü. Manisa ve Akhisar'da olayla eşleşen kayıp başvurusu bulunmadığını belirleyen ekipler, başta Söke'de kayıp olan bir genç kız dahil çevre illerdeki kayıp başvurularını da değerlendirmeye aldı. Polis, kayıp başvurularını inceledikten sonra, kayıp yakınlarından ve cesetten alınan örneklere yaptıracak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vahşi cinayette tek ipucu siyah tayt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN